Ripple (XRP), Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH)’yi kredi kartınızın yardımı ile doğrudan Binance'den satın alabilirsiniz.

Doğrudan Visa Kartınızı Ekleyerek Ripple

Ripple (XRP), Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH)’yi  kredi kartınızın yardımı ile doğrudan Binance'den satın alabilirsiniz.

Ticaret hacimlerinin en büyük borsası olan Binance, Ripple'ın XRP'sini Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Binance Coin (BNB) ile Visa banka / kredi kartlarını bağlayarak satın alınabileceğini açıkladı.

Şimdilik, Malta merkezli borsa sadece Avrupa Ekonomik Bölgesi'ne (AÇA) ait ülkeleri desteklemekte.

Başlangıçta kullanıcılarına yeni Visa kartları eklemelerine izin verdikten sonra Binance, küresel ödeme alanında başka bir lider olan Mastercard'ı da destekleyeceğini iddia ediyor. Bunun üzerine, borsa ayrıca doğrudan kredi kartınızla satın alınabilecek ek kripto para birimleri de ekleyecek.

Binance, kullanıcıların Ocak ayında İsrail merkezli ödeme sağlayıcısı Simplex'i kredi kartlarıyla Bitcoin, XRP ve diğer dijital varlıkları satın almalarını sağlayan bir seçenek sundu. Borsanın fiat ağ geçitlerini geliştirmek için attığı ilk adım buydu. Büyük fark, kullanıcıların artık üçüncü taraf şirkete gerek kalmadan banka / kredi kartlarını doğrudan ekleyebilmeleri.

Binance, son zamanlarda Türk Lirası (ETH / TRY, XRP / TRY, USDT / TRY) işlem çiftlerinin sayısını artırdı. Borsa, Türk Lirası dışında, Euro ve Rus Rublesi de dahil olmak üzere diğer fiat para birimlerini de desteklemekte.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ