Dombey Electric Co. (www.dombbit.com), 2010 yılında Finlandiya'da kurulan, üretim tesisi Hong Kong olan ve tüm dünyada ofisleri bulunan bir şirkettir ve önde gelen elektrikli ekipman üreticilerinden biridir.

Dombey Electrics Kendi Kendini Şarj Eden Cryto Miner

Dombey Electric Co. (www.dombbit.com), 2010 yılında Finlandiya'da kurulan, üretim tesisi Hong Kong olan ve tüm dünyada ofisleri bulunan bir şirkettir ve önde gelen elektrikli ekipman üreticilerinden biridir.

2019 yılında, elektrik ve elektrik faturaları yorucu ve mali açıdan zorlayıcı olabileceğinden, şirket daha az güç tüketen kripto para madencilerini tanıttı. Son derece düşük güç tüketimine sahip ilk madenci setini Hong Kong Pazarına tanıttılar ve tüm dünyadaki madencilere 2.000'den fazla kopya sattılar.

Ekim 2022'de, yerleşik güneş panelli ilk madenci setini tanıttılar. Ürün Dompre (Dombey Previa) olarak bilinir. Hem güneş hem de elektrikle çalışır. Güneşi kendi kendine çeker ve hemen şarj olur. En az miktarda güneşle şarj olabilmesi veya şarj etmek için elektriğe takılabilmesi için çift güç kaynağına sahiptir. Fotovoltaik hücrelerden yapıldıkları için daha sağlam ve uzun ömürlüdürler. Üzerindeki garanti beş yıldır. O zamandan beri kripto para madencilerinin elektrik faturaları hakkında endişelenmesine gerek yok. Dünyanın her yerine kargo ücretsizdir.
Buna ek olarak, birikmiş elektrik faturalarıyla ilgili endişeleri önlemek için özel olarak kripto para birimi madencileri için madencilik ekipmanlarıyla birlikte D200 adı verilen ücretsiz güneş enerjisi sistemleri sağlıyorlar. Bu, bir kripto para madencisi satın aldığınızda, madenciliğe yardımcı olması için D200 de alacağınız anlamına gelir. Bir talimat kitapçığı vardır ve kullanımı kolaydır. COO James Eskola, "the Street"te, D200'lerinin pek çok müşterisinin, kısmen elektrik ücretlerini karşılayabildikleri için, D200'lerini madencilik yerine kamp yapmak için kullandıklarına inandığını belirtti. Bu nedenle, daha az kullanım ücreti ödemeleri için madencilerle birlikte veriyorlar.

Teslimat sorunları ve kırılma veya hasarlarla ilgili olarak veya makinenin teslimat firmaları tarafından iyi taşınmadığı durumlarda, ürünler derhal iade edilebilir ve belirtilen süre içinde değiştirilir. İade koşulları hakkında daha fazla bilgi için lütfen burada daha fazla açıklamaya bakın www.dombbit.com/faqs/

Dombey Elektrik A.Ş. Hakkında

Dombey Electrics Co., elektrik çözümlerinin lider tedarikçisidir ve 2010 yılında bir grup elektrikçi tarafından kurulmuştur. İç ve dış mekan kullanımı amacıyla geleneksel olmayan elektrikli ürünler üretme yeteneklerinden büyük gurur duyuyorlar. Ayrıca sayısız teknolojik gelişme sayesinde elektrikli ev aletlerinin kullanımına daha az riskli faaliyetler eklemişlerdir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ