Dijital varlık donanım cüzdan firması Ledger, bir blockchain birlikte çalışabilirlik koalisyonu olan Universal Protocol Alliance'a katıldı.

Donanım Cüzdanı Maker Defteri, Evrensel Protokol İttifakına Katıldı

Dijital varlık donanım cüzdan firması Ledger, bir blockchain birlikte çalışabilirlik koalisyonu olan Universal Protocol Alliance'a katıldı.

11 Haziran'daki bir duyuruda, UPA, yüksek profilli Fransız donanım cüzdan üreticisinin blok zinciri güvenliği ve altyapı çözümlerini Evrensel Protokol teknolojisi ve varlıklarıyla entegre edeceğini açıkladı.

UPA, Ledger Vault'u - Ledger’in çoklu yetkilendirme yönetişim altyapısı ve sigorta destekli varlık yönetimi çözümü - ittifak ve üyelerinin kaygılarını ele alan önemli bir bileşen olarak seçti.

İttifakın mevcut üyeleri arasında Bittrex Global, merkezi olmayan borç verme platformu Cred, kripto ödeme platformu Uphold, akıllı sözleşme güvenlik şirketi CertiK ve Berkeley'deki Blockchain var.

UPA, kripto para birimlerini birlikte çalışabilir hale getirmeye odaklanıyor, ana fayda tokenı olan Universal Protocol Token (UPT) ile birlikte Universal Dollar (UPUSD) ve Universal Euro (UPEUR) gibi istikrarlı paralar yayınladı.

UPA'nın kurucu ortağı ve Cred CEO'su Dan Schatt, Ledger'in bankalar, finansal riskten korunma fonları, borsalar ve yüksek net değere sahip bireyler için dijital varlıkların gözaltına alınması için tasarlanan çözümlerinin “UPT'ye bir mega yardımcı program tokenı olarak katkıda bulunacağını” ve UP tokenleri kullanarak blockchain teknolojisinin toplu olarak benimsenmesi gibi konularda katkı sağlayacağını belirtiyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ