Polkadot (DOT) fiyatı son 24 saatte arttı. DOT'un fiyatı düne göre %4.34 daha yüksek olan 8.26 dolar civarında ve DOT'un fiyatı önemli bir direnç seviyesinde.

Kripto piyasası takipçisi CoinMarketCap'e göre Polkadot (DOT) fiyatı son 24 saatte arttı.

Şu sıralar, DOT'un fiyatı düne göre %4.34 daha yüksek olan 8.26 dolar civarında. 24 saatlik fiyat hareketi, kripto para artık fiyatını %20'nin biraz üzerinde bulduğu için DOT'un son yedi gündeki fiyat artışına da katkıda bulundu.

CoinMarketCap'in piyasa değerine göre en büyük kripto projeleri listesinde 11. sırada yer alan DOT'un mevcut piyasa değerinin 8,17 milyar dolar olduğu tahmin ediliyor. Bu, 6.80 milyar dolarlık piyasa değeri ile Dai'nin (DAI) üzerinde ve 9.01 milyar dolarlık piyasa değeri ile Dogecoin'in (DOGE) altında yer alıyor.

DOT'un 24 saatlik işlem hacmi, son güne göre %4,13 düşüşle yaklaşık 436.656.288$ seviyesinde bulunuyor.

DOT fiyatı 4 saatlik grafikte 8,29$ civarında kilit bir direnç seviyesine yaklaşıyor ve 4 saatlik grafikte yükselen bir paralel fiyat kanalı oluşturdu.

9 EMA çizgisi 20 EMA çizgisinin üzerinde konumlandığından, 9 ve 20 EMA çizgili bir yükseliş bayrağı da var. Bu yükseliş bayrağına ek olarak, başka bir yükseliş bayrağı olan RSI SMA çizgisinin üzerinde konumlanmış RSI da var.

Bununla birlikte, yatırımcılar ve tüccarlar, RSI aşırı satım bölgesinden çok alım bölgesine daha yakın olduğundan ve RSI negatif eğimli olduğundan dikkatli olmalı. Direnç seviyesi, üzerindeki herhangi bir fiyat hareketini de savuşturabilir ve bu da DOT fiyat düşüşünü gösterecektir.

Not: Bu yazı ve bu yazıdaki bilgiler yatırım tavsiyesi değildir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ