En çok beklenen NFT “Empire” oyunlarından biri olan Hochiminh City, Vietnam / DotArcade, 12 Ocak 2022'de Gamestation'da ve 15 Ocak 2022'de lauchpad'lerde: Koistarter, Onus, BSCstation'da IDO'nun lansmanını duyurdu.

En çok beklenen NFT “Empire” oyunlarından biri olan Hochiminh City, Vietnam / DotArcade, 12 Ocak 2022'de Gamestation'da ve 15 Ocak 2022'de lauchpad'lerde: Koistarter, Onus, BSCstation'da IDO'nun lansmanını duyurdu. DotArcade, Arcade ve Moba oyun türü arasındaki ilk oyun karışımıdır.

Yüzlerce başka NFT oyunu "eski" sıra tabanı ve tıkla kazan yolunu takip ederken, gerçek zamanlı strateji oyunu Dot Arcade, 2022'de en çok beklenen oyunlardan biri olarak kabul ediliyor.

Dot Arcade, basit ama tanıdık ve çekici oynanışa sahip bir NFT oyunudur. Dot Arcade ile ilgili bilgilere göre Arcade ve Moba oyunlarının karışımına sahip ilk NFT oyunlarından biri bu. Ayrıca, çekici gerçek zamanlı savaş özelliğine de sahiptir.

Özel Dot Arcade Ekibi Oyunun Alfa Sürümünü Tamamladı ve Tam NFT Sürümü 2022'nin İkinci Çeyreğinde Piyasaya Sürülecek

Çoğu oyun uzmanının önerdiği gibi, geliştiricilerin en büyük başarısı, oyuncular için tanıdık bir şey yaratmaktır ,oynamayı onlar için çok zorlaştırmamak. Bu, Dot Arcade'in en önemli avantajıdır, bu imparatorluk kurma ve savaşlarda savaşma oyunu, çoğu kullanıcının tanıdık bulacağı bir oynanışa sahiptir. Dot Arcade, oyunculara Ages of Empires veya Clash of Clans gibi "efsanevi" strateji oyunlarını oynarken yaşadıkları eğlenceyi hatırlatır.

Dot Arcade, ilk inceleme turunu geçen ve resmi olarak ONUS'un topluluk değerlendirme turuna giren bir projedir. ONUS, Vietnam'daki en popüler kripto para yatırım platformu olduğu için bu, Dot Arcade'in büyük potansiyelini gösteriyor. Heroes TD gibi diğer projeler ONUS topluluğu tarafından onaylandıktan ve yatırım yapıldıktan sonra son derece başarılı oldu.

Dot Arcade'in Oynanışı

Dot Arcade, Okçular, Barbarlar ve Süvariler dahil olmak üzere savaşlara katılmak için üç tür karaktere sahiptir.

Okçular, uzun menzilli saldırılar veya savunmalar yapabilir ve nöbetçi kulelerini ortadan kaldırmak için gereklidir. Okçuların savunma istatistikleri yüksek ancak güç istatistikleri düşüktür ve göğüs göğüse savaşlarda savunmasızdır.

Barbarlar eğitilmek için en az kaynağa ve en kısa zamana ihtiyaç duyarlar. Barbarlar güçlüdür ancak hareket istatistikleri düşüktür. Bir ahır inşa etmek için belirli sayıda birlik gerektirdiğinden, her oyunun başındaki savaşlar için barbarlar gereklidir.

Süvariler, eğitilmek için en fazla kaynağa ve zamana ihtiyaç duyar. Ancak Süvariler, Dot Arcade savaşındaki en güçlü ve en hareketli karakterlerdir. Süvariler, her iki “İmparatorluğun” da ileri bir gelişme aşamasında olduğu uzun süreli savaşlar için gereklidir.

Dot Arcade 4 farklı döneme sahiptir, kullanıcılar konumlarını güçlendirmek ve NFT kazanma şansını artırmak için çeşitli Klanlara katılabilir.

Tokenler ve NFT'ler

Dot Arcade, Dot Arcade tokenler (“$ADT”) ve Trophy tokenleri olmak üzere iki tür token sunar. Trophy tokenleri  ilk birkaç temel seviyede oyun içi aktivitelere hizmet ederken, $ADT  tokenleri Dot Arcade'in ana tokenleridir. $ADT, NFT ticareti, sıralama iyileştirme ve ödüller için stake etme dahil olmak üzere bir dizi amaç için kullanılacaktır. Dot Arcade'in daha yüksek ve daha ilginç görevlerini veya haritalarını oynamak için oyuncuların $ADT'lere ihtiyacı olacak.

Oyuncular, Dot Arcade ekibindeki görevleri tamamlayarak veya rakiplerine karşı gerçek zamanlı savaşlar kazanarak ADT ve NFT kazanabilirler. Dot Arcade'in felsefesi, Dot Arcade oynadıktan sonra tüm oyuncuları mutlu edecek olan “Kazananlar Kazanmak için, Kaybedenler Toplamak için oynar” dır.

Dot Arcade, oyuncuların arkadaşlarına karşı gerçek zamanlı savaşları kazanma pozisyonlarını önemli ölçüde iyileştirecek çeşitli farklı NFT türlerine sahip olacak. Ayrıca, NFT'ler bir oyuncunun ilk yatırımını telafi etmesi için ihtiyaç duyduğu süreyi kısaltmaya da yardımcı olacaktır.

Nokta Atari Takımı

Dot Arcade ekibi, mobil oyunların ve mobil katma değerli hizmetlerin geliştirilmesinde 17 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren “Kaptan” Yoyo BiBo liderliğinde çeşitli alanlarda deneyimli üyelerden oluşmaktadır. Bazıları 1 milyondan fazla indirmeye ve on binden fazla CCU'ya sahip yüzlerce çevrimiçi mobil uygulama üretti: Vitalk, Yoyo sohbet ve diğerleri.

Dot Arcade'in Ortakları

Dot Arcade, Horizen (ZEN), ONUS, BSCStation, Gamesstation, GAMI ve Jade Labs dahil olmak üzere çeşitli önemli ortaklarla ortaklıklar kurmuştur. Özellikle Horizen (ZEN), önde gelen güvenlik teknolojisine sahip bir Blockchain Platformudur, Jade Labs, bir dizi başarılı NFT oyunu yaratmasıyla ünlüdür ve ONUS, Güney Doğu Asya bölgesinde son derece popüler olan, Bloomberg tarafından tanınan bir mobil yatırım uygulamasıdır.

Daha fazla bilgiyihttp://dotarcade.ioadresinde bulabilirsiniz.

Twitter: https://twitter.com/dotarcadegame

Telegram Kanalı:https://t.me/dotarcadenews

Telegram Kanalı: https://t.me/dotarcadegroup

Anlaşmazlık: https://discord.com/invite/GW8Bx8XmqV

Youtube: https://youtube.com/channel/UCiNbcFrCEfcUZRact_BXzSg

Medya bağlantısı:

İlgili Kişi: Zumi Nguyen

Şirket Adı: DotArcade

E-posta: zumi.n [email protected]

Şehir: Hochiminh Şehri

Ülke: Vietnam

Web sitesi: http://dotarcade.io

Kaynak: DotArcade

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ