Bu yazımızda sizlere DREP Coin nedir sorusunun cevabını verip projeyle ilgili bilgiler sunacağız.

DREP (DREP) Coin Nedir? İşte Tüm Detaylarıyla DREP Coin

Bu yazımızda sizlere DREP Coin nedir sorusunun cevabını verip projeyle ilgili bilgiler sunacağız.

DREP (DREP) Coin Nedir?

DREP, oyunlaştırma araçlarını içeren bir blockchain bağlayıcı ve araç setidir. Proje, merkezi olmayan uygulamaların birden çok halka açık zincirde tek tıklamayla dağıtımını destekliyor.

DREP Zinciri, geleneksel Pratik-Bizans-Hata-Toleranslı (PBFT) konsensüs mekanizmasının ve Temsilci Teminat Kanıtı (DPOS) konsensüs mekanizmasının geliştirilmiş bir versiyonuna dayanmaktadır.

DREP Chain, Ethereum Virtual Machine ve WebAssembly formatlarındaki akıllı sözleşmelerle daha da uyumludur. DREP Zinciri, bir kök zincir ve özelleştirilebilir alt zincirlerden oluşan çift katmanlı bir yapıya sahiptir.

Bir node, akıllı bir sözleşmede yürütülen gerçek zamanlı verileri Smart Pipeline aracılığıyla harici uygulamalara iletebilir ve bu da hesaplama yapıldıktan sonra sonuçları blok zincirine geri götürür. Smart Pipeline, sıfır gaz tüketimiyle daha esnek ve ekonomik bir yürütme süreci sunarken daha karmaşık uygulama senaryolarını ele almayı hedefliyor.

DREP tokenının, gaz ücretleri için ödeme yapmak ve alt zincirler arasındaki işlemler için bir ödeme aracı olarak ve gelecekteki DREP oyunlarında varlık ticareti yapmak gibi birden fazla işlevi vardır.

DREP Nedir?

DREP, genel olarak geliştiriciler ve kullanıcılar için esnek ve kullanışlı çözümler sağlayan blok zinciri teknolojisine dayalı bağlayıcılar ve araç setleri oluşturmaya kararlıdır.

Geliştiriciler, DREP Zinciri, DREP Merkezi Olmayan Kimlik, DREP Yazılım Geliştirme Kiti ("SDK") ve DREP İstemcisini kullanarak dApp'lerin birden fazla halka açık zincir sürümünü, yerleşik cüzdanları ve varlık ticaret platformlarını kolayca entegre edebilecekler.

Delege Edilmiş Bizans Hata Toleranslı algoritması ve Ethereum Sanal Makinesi ve WebAssembly formatlarındaki akıllı sözleşmelerle uyumludur.

DREP Zinciri, bir kök zincir ve özelleştirilebilir alt zincirlerden oluşan çift katmanlı bir yapıya sahiptir. DREP, veri işleme yeteneğini geliştirmek için Smart Pipeline konseptini öneriyor. Bir node, akıllı bir sözleşmede yürütülen gerçek zamanlı verileri Smart Pipeline aracılığıyla harici uygulamalara iletebilir ve bu da hesaplama yapıldıktan sonra sonuçları blok zincirine geri götürür.

Akıllı Boru Hattı, sıfır gaz tüketimiyle daha esnek ve ekonomik bir yürütme süreci sunarken daha karmaşık uygulama senaryolarını ele almayı amaçlamaktadır.

DREP tokenı, ağ gaz ücreti, alt zincirler arasındaki işlemler için ödeme aracı ve içinde varlıkların ticareti dahil olmak üzere birden fazla role sahiptir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ