Dubai'de üçüncü kez düzenlenecek olan foruma dünyanın dört bir yanından büyük ilgi var.

Dubai Blockchain etkinliğine üçüncü kez ev sahipliği yapıyor

Bu yıl Dubai'de düzenlenmesi beklenen iki günlük bir konferans olan World Blockchain Forum, finansın geleceğine doğru bir bakış açısı kazandıran çok sayıda yeniliğe ev sahipliği yapacak. Dubai 2020 yılına kadar ilk Blockchain odaklı ülke olmayı amaçlıyor.

Kriptocular Dubai'de toplandı

16-17 Nisan tarihleri arasında düzenlecek olan forumda birçok kişi ve işletme blok zinciri teknolojisi ve kripto para birimi çözümlerini tartışmak üzere toplanacak. Dubai, dünya çapında ve blockchain dünyasında bir lider olmayı amaçlıyor ve 2020'de ilk blockchain destekli hükümet olmak için de sürekli çalışıyor. Bu yıl ki forumda daha çok ICO'lar üzerinde durulması bekleniyor. WBF, dünyanın her köşesinden çok sayıda konuşmacıyı misafir edecek. 

Bitcoin, diğer kripto para birimleri ve token satışları gibi yeni teknolojileri içeren konu başlıkları altında forum yürütülecek. Etkinlik ayrıca, crowdfunding modeline ve diğer birçok iş kavramını yenilemeyi amaçlayarak fikir üreten girişimcilere bakış açısı kazandıracak çok sayıda ICO'ya da ev sahipliği yapacak. Dubai'deki üçüncü yaşına giren WBF hakkında Keynote Events'dan Moe Levin bazı açıklamalarda bulundu.

"Dubai'de gerçekleştirdiğimiz etkinliklerin üçüncü yılı ve topluluk tüm hızıyla büyümeye devam ediyor.”

Körfez bölgeleri diğer ülkelere göre bu tür teknolojilere daha aç ve bu yeni teknolojileri çok çabuk şekilde kabul edebiliyorlar. Bunun daha da gelişmesi için ve yeni şirketlere fırsat tanımak için bazı düzenlemeler yapılıyor.

Konferans iki gün sürecek ve dileyen herkes WBF etkinliği için bilet alabilir. Dünyanın dört bir köşesinden gelen misafirler, yeni bir teknoloji olan kripto paralar ve blockchain teknolojisini tam olarak anlama fırsatını kaçırmak istemiyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ