Kripto ticaretinde risk yönetimi yeni başlayanlar ve profesyoneller için çok hassas bir konudur. DueDEX ekibi bunu oyun değiştiren bir ticaret aracıyla çözmeye çalışıyor.

DueDEX, Kripto Ticaretinde Riskleri Azaltmak için Risk Yöneticisi Aracını Duyurdu

Kripto ticaretinde risk yönetimi yeni başlayanlar ve profesyoneller için çok hassas bir konudur. DueDEX ekibi bunu oyun değiştiren bir ticaret aracıyla çözmeye çalışıyor.

DueDEX Bitcoin (BTC) türevleri alım satım platformu, vadeli işlem yatırımcıları için kullanıma hazır bir risk kontrol araç seti Risk Yöneticisi'ni başlattığını duyurdu. Yüksek kaldıraç ile kripto ticareti yaparken kullanıcıların kayıpları en aza indirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Daha Az Risk, Daha Fazla Fırsat

Yeni alım satım aracı DueDEX Risk Manager, yatırımcıların risk yönetiminin tüm temellerini dikkate alan güvenli ve kârlı bir strateji geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Ürün, Giriş, Kaybı Durdur ve Pozisyon Boyutu / Eşitlik gibi birkaç temel girdiyi analiz eder ve kullanıcının tercih edilen bir risk seviyesini özelleştirmesini sağlar. Örneğin, minimum risk seviyesi % 0.25'tir, yani art arda 20 kayıptan sonra, bir tüccar özkaynaklarının sadece % 5'ini kaybedecektir.

Ayrıca, aracın gösterge paneli kullanıcıya karlı ticaret için olası tüm fırsatları gösterir. Teknik analiz seçenekleri, destek / direnç seviyelerini araştırır ve yatırımcılara en iyi 'satın alma' ve 'satış' giriş anları hakkında faydalı bilgiler sağlar.

Güvenli Margin Ticareti İçin En İyi Kullanıcı Deneyimi

DueDEX CEO'su Bo Wang, Risk Manager kullanıcılarının ilk geri bildirimlerini çok takdir etti. Bay Wang şunu vurguluyor:

DueDEX yatırımcıları işlem başına daha az risk taşır ve aracın piyasaya sürülmesinden bu yana daha kârlı hale gelir

Risk Manager'ın piyasaya sürülmesi, deneyimsiz kullanıcılar için yüksek kaldıraçlı margin ticareti ile daha yakından tanıştı. Ayrıca, deneyimli tüccarlar daha güvenli bir ortamda daha karlı hale getirmek için ticaret stratejilerini yeniden düşünebilirler.

Buna karşılık Wang, Risk Yöneticisi'nin basit kullanıcı deneyimi, eskisinden çok daha fazla kişiye margin ticareti getirebilir ve bu nedenle, 'yeni nesil kripto tüccarlarına yol açacaktır' ifadesini kullanıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ