Dünyaca ünlü tenis oyuncusu Serena Jameka Williams Coinbase dahil 30'dan fazla şirkete yatırım yaptığını açıkladı.

Dünyaca Ünlü Tenis Oyuncusu Coinbase

Dünyaca ünlü tenis oyuncusu Serena Jameka Williams, 17 Nisan'da yayınlanan bir Instagram yayınında, 2014 yılında yatırım şirketi Serena Ventures'i başlattığını ve sessizce büyük kripto para borsası Coinbase dahil 30'dan fazla şirkete yatırım yaptığını açıkladı.

Serena Ventures'in resmi internet sitesine göre, portföyün pazar sınırı 12 milyar doları aşıyor ve firmanın yatırım yaptığı şirketlerin kurucularının çeşitliliği% 60'tır. Web sitesi ayrıca, fonun erken aşamadaki şirketlere odaklandığını, portföy şirketleri arasındaki işbirliğini teşvik ettiğini ve ortaklık fırsatlarını genişlettiğini belirtti.

Wikipedia'ya göre, Williams Olimpiyatlarda dört altın madalya kazandı ve Women's Tennis Association sekizinci kez bekarlarda dünyasında 1 numarada yer aldı. Ayrıca, geçen yılın ağustos ayında, iş dünyası çıkışı net değerini yaklaşık 180 milyon dolar olarak hesapladı.

Cointelegraph'ın bu haftanın başlarında bildirdiği gibi, Reuters kısa bir süre önce kripto para birimindeki risk sermayesi yatırımını ve Blockchain girişimlerinin 2019'da tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkacağını bildirdi.

Ayrıca, IDC Government Insights'ın bir raporunda ABD federal hükümetinin Blockchain harcamalarını 2022 yılına kadar 123.5 milyon $ 'a çıkarması bekleniyor.  Bu rakam, 2017'de harcadığı 10.7 milyon dolar ile karşılaştırıldığında % 1.000'in üzerinde bir artış.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ