Dünyanın ilk geri ödenebilir ICO’su Angel Token Siber

Siber Pazartesi olarak bilinen tarih 27 Kasım’da “Angel Token Kripto Kuruluşu” eşsiz bonus fırsatlarıyla ICO başlatıyor. Erken yatırımcıların %690’a kadar bonus kazanabilecekleri ICO’daki bonus oranı, yapılan yatırım arttıkça azalacak.

Angel Token; altcoin yatırım araştırmacılarının ve online pazarlama uzmanlarının, Angel Token sahipleriyle işbirliği yapmalarına olanak sağlayacak özel bir yatırım topluluğu oluşturmayı amaçlıyor. Bu topluluk kapsamında, gerçek değerlerinden daha az oranda değer biçilmiş ve yatırım potansiyeline sahip, küçük ve orta boyuttaki kripto paralar değerlendirilecek.

ICO boyunca toplanacak Ether, iyi yönetilen ve iyi yapılandırılmış yatırım fonuna devredilecek ve bu kripto paralara yatırım yapmak ve onların tam potansiyellerine ulaşmalarına yardım etmek için kullanılacak. Angel Token en iyi projeleri seçecek ve fonlamayla, uzman pazarlama yardımıyla, engin deneyimle ve topluluğun sunacağı destekle bu projeleri gerçekleştirecek.

En büyük “erken yatırımcı” bonusunu sunuyor olmasının yanında Angel Token ICO’su, bütün yatırımcıları için ICO’dan sonraki 5 ay boyunca “güvence altına alınmış yatırım koruması” sağlıyor. Buna göre Angel Token ICO’suna yatırım yapanlar, 7 Mart 2018 tarihine kadar Ethereum yatırımlarının yalnızca %20’sini riske ediyorlar.

Yatırımcıların Ether fonlarının %80’i “Angel Token Merkez Bankası”nda, sabit bir akıllı kontrat koduyla güvence altına alınıyor. Bu ilk beş aylık süreç dahilinde bir yatırımcının artık ICO kapsamında olmak istememesi halinde, sahip olduğu tokenlerini “Angel Token Merkez Bankası Ethereum akıllı kontrat adresi”ne geri getirebilir. Bu geri ödeme; 7 Mart 2018 tarihine kadar %80, 7 Mart’tan 26 Nisan 2018 tarihine kadar da %40 oranında gerçekleşebilecek.

Ayrıca Angel Token yatırım ilişkileri müdürü David James konuyla ilgili olarak şu ifadeleri kaydetti:

“Bildiğimiz kadarıyla yatırımcıların, yatırdıkları sermayenin %20’sinden daha fazlasını ilk 100 günlük içerisinde asla kaybedemeyecekleri ilk güvenli ICO biziz. Kripto paralarda ve kripto varlıklarda oldukça zengin bir yatırım portföyü hazırlamayı planlamamıza rağmen şunun da bilincindeyiz ki; bu süreçte uzun vadeli kalıp kalmayacaklarına ve hangi fırsatın değerlendirileceğine karar vermek yatırımcıların inisiyatifindedir.”
Angel Token Duyurusu

Angel Token Ethereum temelli bir kripto paradır ve 27 Kasım’da ICO’sunu başlatmayı planlıyor. Bütün Angel Tokenler; 27 Kasım’da başlayacak ve 19 Aralık’ta ya da üst sınır olan 100 milyon token satıldığında sona erecek bir akıllı kontrat aracılığıyla otomatik bir şekilde üretilecek. %70’i yatırımcılara dağıtılacak tokenlerin üst sınıra erişmesi durumunda Angel Token, 10 milyon dolar civarına denk gelen toplam 31,150 ETH toplamış olacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ