Bitcoin durdurulamıyor

Bu yazıyı 02.11 tarihinde yazdığımda web tekno sitesinde “tarihi  rekor bitcoin’in rekor kırdı 6450$”diye haberi okudum ve şu anda Bitcoin uluslararası piyasalarda 7296$ dolar.Yani sitenin 22 saat önce rekor kırıldı dediği miktarın yanından Usain BOLT gibi geçerek tarihi rekoru egala etti.Peki bu yerinde durmayan ve hemen hemen hiç kimsenin ön göremediği ve kesin konuşamadığı yaramaz çocuğun geleceği hakkında ne gibi şeyler söyleye biliriz.

Benim şahsi fikrimi sorarsanız hiçbir materyal sürekli kazandırmaz.Bu dijital parada elbet bir yerde duracak,geri gidecek ve hatta ciddi düşecek. Çünkü Bitcoin’in nin doğasında bu var. Bitcoin ile ilgilenen kişiler bunu bilirler ve bu grafikleri başuçlarına buyük büyük kağıtların üzerinde,devamlı görecekleri bir yerde tutarlar. Çünkü bilirler ki heryükselişin bir düşüşü veher düşüşün bir yükselişi vardır. Ve biz bitcoin düştü diye üzülürken onlar bunun bir yatırım fırsatı olduğunu bilirler ve ona göre pozisyon alırlar.Bu durum yükselirken de geçerlidir. Mühim olan nereye kadar düşeceğini ve nereye kadar çıkacağını tahmin etmek(desenize onu bilsek zaten geriye ne kaldı.)

Yazının bu bölümündede tahminimi yazıyım: 32 binleri görecek nereye kadar  15 kasımda gerçekleşecek olan b2x e kadar bu tarihten sonra ciddi düşüş bekliyorum.Bu kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Ben düşüncelerimi sade ve anlaşılır bir dille anlattım gerisi size kalmış.

Kalın Sağlıcakla.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ