En büyük ikinci kripto para birimi son zamanlarda aşağı yönlü işlem görüyor ve bazı trader'ları düşüş eğilimi göstererek yakında daha fazla düşüş bekliyor

Düşme Riski Altında Ethereum Fiyatı Yatırımcıyı İkiye Böldü

En büyük ikinci kripto para birimi son zamanlarda aşağı yönlü işlem görüyor ve bazı trader'ları düşüş eğilimi göstererek yakında daha fazla düşüş bekliyor

Ethereum, Şubat ayında düşük seviyelerde işlem gördükten sonra 200 $ seviyesinin üzerine çıkarak iyi başladı. ConsenSys'in kurucu ortağı Joseph Lubin de dahil olmak üzere birçok yatırımcı Ethereum’un yükseleceğini ifade etti.

Topluluk, umutlarını DeFi'nin büyümesine bağlıyor. Şubat başından itibaren, DeFi uygulamalarında kilitli ETH miktarı neredeyse 1 milyar dolardı. Ayrıca Ethereum 2.0 yakında piyasada olacak.

Ancak şimdi, tüccarlar Ethereum grafiklerine bakıyor ve ikinci en büyük para biriminin düşmesini bekliyor.

"Görünüşe Göre ETH Yıkılmak istiyor."

Yatırımcı Jonny Moe bir ETH / BTC şeması paylaştı ve paritenin aşağı doğru kırılmaya hazır olduğunu söylüyor. Ancak daha önce ETH'nin “artan bir üçgen üzerinde çalıştığını” tweetledi.

Kripto tüccarı Joel Kruger, takipçilerine ETH'nin son oturumlarda Bitcoin'den daha iyi performans gösterdiğini söyledi. Bununla birlikte, Ethereum’un geri çekilme riski taşıdığını, bu nedenle tüccarların 'yenilenmiş  ETHBTC satış ilgisi aramak' isteyebileceğini söylüyor.

Trader 'CryptoWolf' son zamanlarda Ethereum'da yükselişte. ETH / BTC çiftinin hala çok değersiz olduğunu tweetleyerek iyimser kalıyor. 'CryptoWolf' yakında Ethereum’un 539 dolara çıkarak 10 kat fiyat artışı sağlayabileceğine inanıyor.

ETH işlem hacmi 4 kat arttı

 Yatırımcı Alex Kruger geçen hafta BitMEX'te Ethereum ticaret hacminde 4 kat artış olduğunu fark etti. Kruger "Birisi çok fazla ETH satın alıyor" vurgusu yapıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ