Yatırımcılar düşüş tahminleri yapıyor ve Ethereum'un (ETH) 180 $ 'a düşeceğini tahmin ediyor. Bitcoin 8.000 dolar eşiğini aştığında ve yükselmeye başladığında, kripto pazarının geri kalanı da yeşil renkte görünüyor.

Düşüş Potasındaki Ethereum’da İşte Yeni Hedefler

Yatırımcılar düşüş tahminleri yapıyor ve Ethereum'un (ETH) 180 $ 'a düşeceğini tahmin ediyor. Bitcoin 8.000 dolar eşiğini aştığında ve yükselmeye başladığında, kripto pazarının geri kalanı da yeşil renkte görünüyor. Ethereum, CoinMarketCap'e göre yüzde 2,43 oranında artış göstererek 204 $ 'dan işlem görüyor.

Yine de, Twitter ve TradingView'daki yatırımcılar ikinci en büyük kripto para biriminin aşağı yönlü bir senaryo izlemesini bekliyorlar. Uzaklara belirledikleri hedef 180 $ işaretinde bulunuyor.

Yukarı Doğru Bir Kırılma Hakkında Şüpheler

Analist Michael van de Poppe, Ethereum'un yükseliş patlaması seviyesine sahip bir grafik paylaştı. Ancak, yukarı doğru hareket konusundaki şüpheleri hakkında tweet atıyor.

Analist daha ziyade ETH'nin 200 $ seviyesinin altında 170 - 180 $ seviyesine düşmesini bekliyor.

Diğer Tüccarlardan Ayı Desteği

TradingView'deki diğer bazı tüccarlar, ETH fiyatının bir sonraki durağı 180 $ olacak şekilde daha sonraki ETH hareketi ile ilgili düşüş senaryolarını paylaştılar. ETH, onlara göre bir düşüş bayrağı oluşturuyor.

Bir hatırlatma olarak, bir ay önce, 6 Şubat'ta Ethereum 200 dolarlık direnişi kırdı ve yükseldi. Şimdi tersine dönebilir ve önceki fiyat seviyesine dönebilir.

Kripto tüccarı @ George1Trader her iki senaryonun da mümkün olduğuna inanıyor - ETH ya 221 $ 'a ulaşacak ya da 200 $' a düşecek.

 Daha önce, analistler ETH'nin işlem aralığından çıkacağını ve 220 dolara ve sonra 449 dolara yükseleceğini tahmin ediyordu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ