Bitcoin zemin kaybetmeye devam ediyor ve büyük hacimli altcoinler bunu takip ediyor. Bazı etkileyici çift haneli fiyat pumpları ile küçük değerli altcoinler tekrar hareket halinde.

Düzeltme mi? Bitcoin 2 Günde 1000 Dolarlık Çöküşten Sonra Geri Dönüyor

Bitcoin 11.750 $ 'a düşerken, büyük hacimli altcoinlerin çoğu 400 $'ı test etmeye yakın Ethereum ile kanamaya devam ediyor.

Lider kripto para birimi, birkaç gün önce 12.450 doların üzerinde yeni bir yıllık zirveye ulaştığında topluluğun dikkatini çekti. Hafif bir geri dönüşe rağmen, Bitcoin bu yıl ilk kez daha uzun süre 12.000 $ 'ın üzerinde durduğu için hareket sağlam görünüyordu.

Ancak, ayılar harekete geçip varlığı Binance'de 11.560 dolara düşürdüğü için çıkış daha fazla gerçekleşmedi. BTC, değerinin bir kısmını geri kazandı ve şu anda yaklaşık 11.750 $ 'dan işlem görüyor.

Altının son fiyat pump hareketini Bitcoin'e benzer şekilde koruyamaması nedeniyle artık sürpriz olmayabilir. Değerli metal, birkaç gün önce ons başına 2.000 doları aştı, ancak 1.940 dolara çıkmadan önce güneye 1.920 dolara yöneldi. Bu nedenle, iki varlık sınıfı, son zamanlarda aynı performanslarını ikiye katlıyor.

En önemli Wall Street borsa endeksleri de dünkü işlem seansını biraz kırmızı renkte kapattı. Dow Jones % 0,3, Nasdaq % 0,15 ve bu haftanın başlarında tüm zamanların en yüksek seviyesini gören S&P 500 % 0,44 düştü.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ