Kraken Intelligence, Bitcoin’in volatilitesindeki önemli bir artışın çok yakında olabileceğini iddia ediyor

Düzeltme Sonrası Bitcoin Bu Seviyeleri Görebilir

Kraken Intelligence, Bitcoin’in volatilitesindeki önemli bir artışın çok yakında olabileceğini iddia ediyor

Kraken kripto para borsasının araştırma kolu olan Kraken Intelligence, Bitcoin fiyatının belirli bir zaman diliminden bahsetmeden 6.200 dolara düşebileceği sonucuna vardı.

Bununla birlikte, boğalar çok önemli bir direnç seviyesini parçalamayı başarırsa, ters yönde önemli bir dalgalanma olabilir.

Çok önemli bir an

Bitcoin'in en yüksek seviyesi olan 10.432 $ 'a ulaşan ani 1 Haziran rallisi, tavada sadece bir flaş oldu. BTC fiyatı ertesi gün yüzde 10 değer kaybetti ve tüm kazançları sildi.

 Tecrübeli trader John Bollinger, hamleyi potansiyel bir düşüş eğilimi hakkında uyarmak için "kafa taklidi" olarak nitelendirdi.

Kraken Intelligence tarafından yayınlanan grafik, önde gelen kripto para biriminin şu anda Bitcoin'in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 20.000 dolara kadar uzanan büyük bir flama deseninde sıkıştığını gösteriyor.

BTC, 10.000 $ seviyesinin üzerinde belirleyici bir kırılma ile üst trend çizgisinin üzerinde yükselemezse, flamaların 6.200 dolarlık çok yıllı desteğine geri dönmesi muhtemeldir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ