EarnableFi ($EFI) çağının gelişi GameFi ve Defi 3.0 ekosistemi, 26 Ocak'ta Ethereum ağında büyük bir lansman yaptı.

EarnableFi ($EFI) çağının gelişi GameFi ve Defi 3.0 ekosistemi, 26 Ocak'ta Ethereum ağında büyük bir lansman yaptı. Proje listelendikten hemen sonra 100 kat arttı ve yenilikçi ve fütüristik ekosistemi nedeniyle ivmesini sürdürmeye hazır görünüyor. EarnableFi, Ethereum Ağı üzerinde toplu olarak benimsenmesi ve ekosistemin sahiplerini çeşitli şekillerde ödüllendirmesi için pasif gelir üretimi için tasarlanan GameFi & Defi 3.0 ekosisteminin amiral gemisi yardımcı program tokeni olmayı amaçlıyor.

EarnableFi topluluğu üyeleri, gerçek dünya taktiklerini uygulayarak ve işletmelerin, teknolojinin veya varlık fırsatlarının tamamen uyumlu, kısmi, tokenize edilmiş mülkiyetini oluşturarak kripto dünyasını dönüştürecek. Her işlemde %7 kripto teşviki kazanma potansiyeli ile kullanıcılar tek tıkla pasif para kazanabilirler. Kullanıcıların finansal bağımsızlığa ulaşmalarına yardımcı olan Ethereum Ağındaki en ilginç ek gelir kaynağı.

$EFI, birden fazla dijital paradan ($EFI, $ETH, $USDT, $USDC, $DAI) pasif kripto geliri elde etmek ve yalnızca bir tanesine sahip olmak isteyenler içindir: EarnableFI. Yatırımınızı artırmadan portföyünüzü artırmanın en uygun maliyetli yolu. Vergi, bir kazanan tarafından yapılan her işlemden tahsil edilir. Bu vergi daha sonra token tahsisine göre kazananlar arasında bölünür. DAPP veya ETHscan'ımızı kullanarak kazandığınız paraları istediğiniz zaman talep edin. Kazanılacak minimum miktar yoktur ve teşvikler asla sona ermez. $EFI, hızlı ödemelere izin vererek, karşı taraf riskini azaltarak ve şeffaflığı artırarak finansal hizmetler endüstrisini bir bütün olarak geliştirir. Geleneksel finansal hizmetlerden önemli ölçüde daha hızlı ödeme ve takas süreleri sağlayarak, bir ticaret karara bağlanmadan önce karşı tarafların temerrüde düşme tehlikesini azaltırken, blok zinciri teknolojisinin değişmezliği şeffaflığı destekler.

EarnableFi Ekosistemi: Bilmeniz Gereken Her Şey

Fungible Token (NFT) tsunamisi kripto ekosistemini silip süpürdü; NFT'lerin girişi, birden fazla işletmeyi birbirine bağladıkları için tüm finans ve tahsilat sektörünü değiştirdi. NFT pazarındaki en son trend, video oyun endüstrisinin en iyilerini kripto para birimleri ve NFT'lerle birleştiren Play to Earn Games (P2E) olmuştur. Yatırımcıların eğlenmek için oyun oynamalarına, oyun içi tokenler kazanmalarına ve gerçek dünyada satın alınabilecek ve takas edilebilecek nadir eserler kazanmalarına olanak tanır.

EarnableFi, evrensel bir yardımcı program tokeni olmak için gamefi deneyimini bir sonraki seviyeye taşımayı hedefliyor. EarnableFi ekosisteminin temel özelliklerinden bazıları şunları içerir:

Piyango GameFi

Mutluluk çevrimiçi yuvaları, büyük ikramiyeler, klasik kumarhane masa oyunları ve harika bonuslar! LotteryGameFi, en son eğlence başlığında çarkları döndürmek, blackjack ve rulette şansınızı denemek veya canlı bir kumarhane atmosferinin tadını çıkarmak istiyorsanız, taptığınız tüm seçeneklere sahiptir.

Yenilikçi Tanım 3.0

Defi 3.0, toplu bir sipariş defterinin üzerine bir ticaret motoru yerleştirir. Bu, belirli bir blok zincirindeki tüm likiditeye karşı gelişmiş işlemler yapmayı mümkün kılar. Pazara giriş seçenekleri, topluluk yönetimi başına eklemeler için yer ile birlikte, borç verme havuzu, limit, takip, zararı durdurma ve buzdağı siparişlerini içerecektir.

Tahmin GameFi

ETH ağındaki Tahmin Oyunu, kullanıcılarına belirli bir süre içinde varlıkların fiyatının yönünü tahmin etme yetkisi veren eğlenceli bir oyundur. Doğru tahmini yapan kullanıcılar ödüllendirilirken, tahminin diğer tarafındaki kullanıcılar paralarını kaybedecek. Kazanmak için Oyna!

Son pazar araştırmasına göre, metaverse pazar fırsatı 2024 yılına kadar 800 milyar dolar değerinde olabilir. Pastanın daha yüksek bir parçasının sanal oyunlara gittiğini gösteren Gri Tonlama analizi, potansiyel olarak 2020'de yaklaşık 180 milyar dolardan 400 milyar dolara genişleyebileceğini gösteriyor. İnternet ekonomisi hızla para kazanmak için ideal bir yer haline geliyor ve herkes aniden bu Ninni'yi söylüyor. Bazı blockchain oyun tokenleri, mevcut kripto boğa koşusu nedeniyle geçen yıl on kata kadar değer kazandı.

Yakın tarihli bir endüstri araştırmasına göre, neredeyse 3,1 milyar insan veya dünya nüfusunun yaklaşık %40'ı video oyunları oynuyor. Yıllar geçtikçe oyun, gelir açısından müzik ve film endüstrilerini geride bırakarak her ikisinin birleşiminden daha fazlasını üretiyor. Bütün bunlar yeni bir dünya, yeni bir ekonomi ve yeni fırsatlar için potansiyel yaratıyor. Earnable, büyük ölçüde parçalanmış ekosistemi tek bir çatı altında toplamayı ve ekosistemi herkes için erişilebilir hale getirmeyi amaçlıyor. Öte yandan, EarnableFi kullanıcıları basitleştirilmiş bir pasif gelir kaynağından emin olabilirler.

EarnableFi hakkında daha fazla bilgi için Earnablefi.com'u ziyaret edin

Twitter: https://twitter.com/EarnableFi

Telegram:https://t.me/earnablefiportal

Denetim: https://github.com/interfinetwork/smart-contract-audits/blob/audit-updates/EarnableFi_0x48666Fe01d123D14B53EAcf21f36786F2a786c86.pdf

Medya bağlantısı:

İrtibat Kişisi: Dennis

Şirket İsim: KazanılabilirFi

E-posta: [email protected]

Şehir: Ontario

Ülke: Kanada

Web sitesi:https://www.earnablefi.com/

Kaynak: EarnableFi

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ