Lider 2. katman DeFi kredi protokolü olan EasyFi Network, geliştirici topluluğunu EasyFi ekosisteminin sunduğu çeşitli avantajlardan yararlanmaya teşvik etmek için #BuildWithEasyFi girişimini başlattı.

Lider 2. katman DeFi kredi protokolü olan EasyFi Network, geliştirici topluluğunu EasyFi ekosisteminin sunduğu çeşitli avantajlardan yararlanmaya teşvik etmek için #BuildWithEasyFi girişimini başlattı. Girişimin bir parçası olarak EasyFi, gelecek vaat eden projelerin ve bireylerin ürünlerini oluşturmak için gerekli sermayeye erişebilecekleri ve bunun sonucunda EasyFi Ağının büyümesine katkıda bulunabilecekleri bir Geliştirici Fonu ve Hibeler programını duyurdu.

Şirkete göre, Geliştirici Fonu, 2021 yılı için yol haritasının bir parçası olarak çalışıyor. Fon, açık altyapı geliştirmeyi teşvik edecek ve geliştirici topluluğunun genel büyümesini hızlandırmak amacıyla EasyFi'nin kaynaklarına erişim sunacak.

EasyFi Geliştirici Fonu ve Hibelerinin Arkasındaki Fikir

EasyFi Network, DeFi - Birleştirilebilirlik ve Merkeziyetsizleştirmenin temel ilkelerini teşvik etme görevindedir. Blok zinciri protokolleri yeterli düzeyde ademi merkeziyetçilik sunarken, ekosistemde birleştirilebilirliği sağlamanın tek yolu, yeterli desteği sağlayarak topluluk katılımını teşvik etmektir. EasyFi Developer's Fund and Grants programı, kazançlı bir destek yapısı görevi görür.

Program, değerli projelerin tam teşekküllü DeFi ürünleri geliştirmek için gerekli araçları ve kaynakları almasını sağlamak için hedeflenen kaynak tahsisine odaklanıyor. Girişimin bir parçası olarak, bağımsız projeler ve gruplar EasyFI Network ile işbirliği yapabilecek ve sunduğu ve kolayca uygulanabilecek çeşitli özelliklere erişebilecek. EasyFi Network uygulamalarını DeFi ekosisteminin geliştirilmesinin yanı sıra ilerletmek için EasyFi, Geliştirici Fonu ve Hibeler programı için bir dizi odak alanını kısa listeye aldı.

Bu odak alanları arasında, EasyFi havuzlarını içeren stake etme, çiftçilik ve kredi verme için mobil öncelikli bir yaklaşım; otomasyon çözümleri; EasyFi ödünç verme, tasfiye vb. için panolar ve analitikler; EasyFi'nin yerel EZ tokenleri için vakaları kullanın; zincirler arası köprüler ve altyapı; EasyFi ödünç verme, stake etme ve çiftçilik havuzlarına erişim için üçüncü taraf arayüzleri; ve EasyFi ödünç verme havuzlarından yararlanan yerel zincirler arası dApp

“Bizi sonunda bir DAO olmaya yönlendiren bir vizyonla, protokolün kapsayıcı teması her zaman açık kredi altyapıları oluşturmaya odaklandı. İnananlardan oluşan bir toplulukla işbirliğine dayalı bir yaklaşımın, ağın büyümesini ve yönünü yönlendireceğine inanıyoruz. Protokolü genişleten ve büyüten ürünler ve uygulamalar oluşturmak için EasyFi kredisi üzerinde çalışmayı ve entegre etmeyi planlayan çok yetenekli bazı insanlarla çalışmaktan dolayı çok heyecanlıyız.”

EasyFi Network Developer's Fund'a Başvurun

Programa başvurular açıkken, ilgilenen kişiler, ekipler ve projeler basit bir form doldurarak başvurularını iletebilirler. Projeleri, ekipleri ve iletişim bilgileri, proje için GitHub bağlantısı ve daha fazlası hakkında ayrıntılı bilgi vermeleri gerekecek. Başvuru gönderildikten sonra, EasyFi ekibi bunları inceleyecek ve gerekli kriterleri karşılayan girişleri kısa listeye alacaktır. Seçilen adaylarla daha sonraki adımları detaylandırarak iletişim kuracaklar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ