Bu yazımızda sizlere ECOMI (OMI) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve proje ile ilgili detayları sunmaya çalışacağız.

ECOMI (OMI) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla OMI Token

Bu yazımızda sizlere ECOMI (OMI) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve proje ile ilgili detayları sunmaya çalışacağız.

ECOMI (OMI) Nedir?

ECOMI, Singapur merkezli bir teknoloji şirketidir ve gelişmekte olan dijital koleksiyon alanında öncülük etmektedir. ECOMI, popüler kültürü ve eğlenceyi 21. yüzyıla taşıyan VeVe uygulaması aracılığıyla dijital koleksiyonlar için tek noktadan bir mağaza sunuyor.

VeVe uygulaması, kullanıcıların birinci sınıf dijital koleksiyon parçalarının gerçek sahipliğini deneyimlemelerine olanak tanır. Uygulama pazarı aracılığıyla kullanıcılar, avuçlarının içinden ortak, nadir veya benzersiz dijital koleksiyonlar edinebilir, bunları sosyal ağ hizmetinde paylaşabilir ve VeVe topluluğu ile alışverişinde bulunabilirler.

ECOMI, dijital koleksiyonları, fikri mülkiyet sahiplerine dijital ortamda yeni gelir akışları için fırsat sunan yeni bir varlık sınıfı olarak görüyor. Dijital akış, oyun ve uygulama içi satın alma, milyarlarca dolarlık bir pazar haline geldi ve bu dijital trende katılan bir sonraki, popüler kültür ve koleksiyon endüstrisi.

OMI Token Nedir?

VeVe, ECOMI tarafından oluşturulmuş, blockchain tabanlı bir dijital koleksiyon platformudur. Dijital bir koleksiyona gerçekten sahip olabilmeniz ve diğer kullanıcılarla etkileşime girebilmeniz için platformun bir tokena ihtiyacı var ve onu kullanıyor.

Bu token, OMI tokenı olarak adlandırılır.

Dijital koleksiyonlarınızı platform içinde satın aldığınızda, takas ettiğinizde veya sattığınızda, OMI tokenı değişim aracı olarak kullanılır ve değişmez bir sahiplik kaydı sağlar. Böylece satın aldığınız şeyin gerçek ve meşru olduğunu her zaman bilirsiniz.

OMI tokenı bir yardımcı program tokenıdır. Yani, VeVe platformu içinde dijital koleksiyon parçalarıyla değiş tokuş edilmek amacıyla özel olarak tasarlanmıştır.

OMI Token satışı

Para toplamak ve VeVe'yi inşa etmeye başlamak için OMI tokenı, özel / satış öncesi turda ve Bitforex borsasında bir ilk takas teklifi (IEO) aracılığıyla halka satıldı.

Yükseltme, 1500 BTC'lik sabit bir sınıra sahipti ve yükseltmenin tüm aşamalarında, OMI tokenı 1 satoshi'de fiyatlandırıldı. Özel veya satış öncesi yatırımcılar için herhangi bir indirim yoktu ve bu tokenler üzerinde herhangi bir kilitlenme veya hak ediş yoktu.

OMI belirteci bir GO20 tokenıdır. Yani GoChain blok zinciri üzerine inşa edilmiştir.

Kullandığınız cüzdana bağlı olarak, GoChain'i özel bir ağ olarak eklemeniz ve OMI tokenı ekleyip saklamadan önce uyumluluğunu sağlamanız gerekebilir.

 OMI tokenlerinizi saklamanın en güvenli yolu, kendi soğuk cüzdanımız olan ECOMI Secure Wallet'tır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ