Nayib Bukele, 2021'de piyasaların kapanacağına dair Bitcoin'in bu yıl 100.000 öğrenileceğine dair haberler var.

 Nayib Bukele, 2021'de piyasaların kapanacağına dair Bitcoin'in bu yıl 100.000 öğrenileceğine dair haberler var. Bukele, Bitcoin'in ülkeleri tarafından yasal olarak artan kabul göreceğini de tahmin etti. “2 ülke daha bunu yasal olarak kabul edilecek” dedi.

O kadar, El Salvador, Bitcoin resmi olarak ilan eden ve bir hizmet ağı kurarken olarak bir aracı olarak tanınan tek ülkedir. El Salvador'un Bitcoin onay notlarının birlikteliğiyle, Tonga gibi devletler de Ukrayna ve Türkiye gibi daha fazla ilgi merkezi olan kripto para birimini resmi ihale oluşturmanın sinyallerini verdi. BitMEX'in CEO'su kısa süre önce, bu yıl Bitcoin Yasal ihalesini daha fazla ilgi alan olan güvenini dile, en beş ülkede El Salvador'un katılabileceğini tahmin edebileceğini tahmin etti.

ABD Politikasında Bitcoin Zirvede

Çocuklardan, Bitcoin anlatısı da ekonomik tartışmalardan siyasete doğru genişliyor. Önemli ABD devlet adamı, New York'tan Eric Adams gibi belediye başkanları ile kripto para birimi desteklerini zaten açıklamış ve kararlarını madeni para olarak açıklamıştı. Colorado belediye meclisi, kullanıcılarından Bitcoin ile vergi ödemesini sağlama planını da açıkladı.

Dikkat çekici bir gelişme, kampanyaları için alternatif bir bağış para birimi olarak Bitcoin'i ekleyen alternatif koltuklar için yarışmanın adaylarının sayısındaki bitecek oldu.

Cumhuriyetçi Andrew Hemingway 2014 New Hampshire tarafından aday olarak adayları olarak bir trendde, Ohio'dan istenen'dan Aarika Rhodes ve Ulusal Cumhuriyetçi Kongre Komitesi gibi Senato, uygulama için kripto para onaylamayı kabul ediyor. Bunlar, Bukele'in Bitcoin'in bu yıl seçimlerinde bir seçici sorunun alternatiflerinden bazıları.

Daha Fazla Altyapı , Nisan'da Büyük Duyuru

El Salvador da Bitcoin City'nin yapımına yıl içinde başlayacak. Şehir, Bitcoin satın alımlarından elde edilen kârların yanı sıra Bukele'nin “ abone olunacağına” inanılacağına 1 Milyar Dolarlık Bitcoin Tahvilinden finanse edilecek. Aconcagua yanardağından yararlanılan jeotermal enerji ile güçlendirilecek ve sakinleri vergi ödemekten muaf tutularak yatırımı çekecek.

Bununla birlikte, kripto para birimleri, bu hafta boyunca Bitcoin Miami'te yapılacak olan Bitcoin konferansında büyük bir duyuru da hazırladı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ