Electroneum (ETN) Mobil Dünya Kongresi

26 Şubat Pazartesi Günü Barcelona’da düzenlenecek olan son derece prestijli bir etkinlik olan GSMA Mobile Dünya Kongresine Electroneum CEO’su Richard  Ells de konuşmacı olarak davet edildi.

Electroneum (ETN) GSMA üyeliğini doğrulaması sonucu kongreye davet edildi. ETN, GSMA üyeliğine erişen ilk ve tek Blockchain projesi oldu. Mobil ödemeler konusunda Blockchain temeline sahip ve mobil ödeme dünyasının entegrasyonunu hızlandırmak üzere konumlanıyor.

Electroneum bu kongrede küresel telekomünikasyon ve ödeme şirketleri ile anlaşmalar imzalamayı hedefliyor. Kripto alanının ötesinde kendini sergileme fırsatı bulacak. Bu kongre Electroneum için geniş kitlere ulaşmak için bir büyük bir öneme sahip.

GSMA, tüm dünyada 800'den fazla GSM operatörünü ve bu operatörlerin çıkarlarını temsil ediyor. GSMA aynı zamanda Mobil Dünya Kongresini yürütüyor. Bu etkinlikler mobil cihazlar ve ödeme teknolojilerine daha iyi bir gelecek yaratma potansiyeline sahip en iyi gelişmeleri sergiliyor.

Electroneum(ETN), GSMA üyesi olmak ve bu kongrede sergilenmecek ilk kripto para olması önemli bir konu.

“Teknolojimiz ve stratejimiz tamamen mobil ortama yönelik. Electroneum mobil madencilik uygulaması, dünyanın herhangi bir yerindeki akıllı telefonu olan kullanıcıların sadece bir düğmeye dokunarak ETN kazanmalarını sağlıyor. Ekibimiz, bu kullanıcıların kazançlarını mobil operatörler tarafından resmi ödeme olarak kabul etmelerini sağlamaya çalışacak”

Bu yöntemle Electroneum (ETN) dünya çapında benimsenmeyi ve böylece kripto dünyasında devrim yaratmayı umuyor. Ayrıca konferans boyunca bir ETN standı da olacak…

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ