Electroneum, QUOINE ile ortaklığını açıkladı

Electroneum (ETN), QRYPTOS borsasında listelenecek ve bir Japon borsası olan QUOINEX'e kabul edilmek için QUOINE ile çalışmak üzere ortaklık anlaşması yaptığını kendi resmi sitesinde duyurdu. Sitesinde paylaştığı tam metin aynen şöyle.

"Japon şifreleme platformu QUOINE ile stratejik ortaklık kurduğumuzu duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz. QUOINE, Japon Finansal Hizmetler Ajansı'ndan (JSFA) tam yasal onay alan ilk döviz platformu ve dünyadaki en güvenilir ve saygın kripto odaklı fintech şirketlerinden biri olarak bilinir. Deloitte ve Touche tarafından denetim müşterisi olarak kabul edilen çok az küresel borsalardan biridir ve Bank of America, Goldman Sachs ve Credit Suisse'de kazanılan tecrübeli bir yönetim ekibine sahiptir."

Electroneum başlangıçta QRYPTOS'ta listelenecek ve JSFA tarafından Electroneum'un düzenleyici kabulünü kazanmak için QUOINE ile yakın çalışacaktır.

Bu haberin geniş Electroneum (ETN) topluluğu arasında büyük bir heyecan yaratacağına inanıyoruz. JSFA'dan düzenleyici kabul kazanmak Electroneum'un kabulünü hızlı bir şekilde gerçekleştirecek ve bir ödeme çözümü olarak anılmasını sağlayacak ve bu da Toplu kabulün ileriye doğru atacağı bir adım olacaktır.

Liste, Electroneum'un anlık getiriler yerine uzun vadeli sürdürülebilir büyümeye odaklanan bir para birimi olarak stratejik konumunu daha da belirginleştiriyor. Richard Ells. Electroneum CEO'su, şunları söyledi:

"Bu Electroneum için harika bir adım. Kullanıcılarımıza yalnızca ETN'i ticarette USD veya EURO yatırmalarına izin vermekle kalmıyor, aynı zamanda Japon Finansal Hizmetler Otoritesi'yle düzenleyici süreç aracılığıyla bize sponsorluk yapan QUOINE, heyecan verici yeni kurumsal fırsatlar olanağı açılacaktır. Geçtiğimiz günlerde, GSMA üyesi olarak kabul edilmesi gereken ilk kriptokrasi olma ve şu anda QUOINE ile olan bu ortaklık ile dünya sahnesinde zorlu bir oyuncu olma yolunda ilerliyoruz."

Electroneum nedir?

Electroneum, kripto para birimlerinin kolay ulaşılabilir olmasını hedefleyen mobil tabanlı bir Blockchanin projesidir. Para birimi, mobil oyun ve çevrimiçi kumar pazarlarını yakalama hedefiyle oluşturuldu.

Mobilden ve geleneksel madencilik yöntemleri ile madencilik yapılabilen coin olma özelliğini taşımakta.Kullanımı oldukça basit ve son derece güvenli bir mobil uygulamaları vardır. Hem iOS hem de Android markette mevcuttur. Bu uygulama sayesinde mobil cihazınızdan ETN madenciliği yapmak oldukça basitleştirilmiştir. 

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ