Bu yazımızda sizlere Ellipsis (EPS) Nedir sorusunun cevabını verip EPS Coin hakkında bilgiler vereceğiz.

Ellipsis (EPS) Nedir? İşte Ayrıntılarıyla EPS Token

Bu yazımızda sizlere Ellipsis (EPS) Nedir sorusunun cevabını verip EPS Coin hakkında bilgiler vereceğiz.

Ellipsis (EPS) Nedir?

Ellipsis, Binance Smart Chain'de düşük spread ve minimum ücretlerle stabilcoinlerin takas edilmesini sağlayan merkezi olmayan bir borsadır.

EPS, Ellipsis'in BEP-20 yerel yardımcı program tokenı olup aşağıdaki işlevlerde kullanılır:

Likidite Sağlayıcı Ödülleri: Kullanıcılar, ödül sözleşmesine LP tokenları yatırdıklarında ödül olarak EPS tokenları kazanabilirler. Ödüllü EPS, kullanıcılara platformun alım satım ücretleri için hak talebinde bulunma imkanı tanır ve 3 aydan uzun süre kazanılır. Alternatif olarak, kullanıcılar EPS'lerini kilitlenmelerinin bitiminden önce ancak% 50 erken çıkış cezası ile talep edebilirler.

Staking Ödülleri: Kullanıcılar, EPS tokenlarını stake ederek ödüller kazanabilirler. Stake havuzu, ödül havuzundan erken çıkan EPS sahiplerinden alım satım ücretlerinin yanı sıra EPS ceza gelirini de alır. Bahis havuzunda zorunlu kilitlenme yoktur.

Alım Satım Ücretleri: Kullanıcılar, ücret dağıtım sözleşmesi dahilinde EPS bakiyesine sahip olduklarında, protokol tarafından oluşturulan alım satım ücretlerinin bir kısmını almaya başlayacaklar. Alım satım ücretleri, likidite sağlayıcıları ve EPS stakerları arasında eşit olarak (50/50) bölünür.

Airdrop Ödülleri: Ellipsis, veCRV bakiyelerine göre Curve DAO üyelerine toplam EPS arzının (250 milyon token)% 25'ini airdrop yapacak.

Protokol başlangıçta BUSD, USDC ve USDT arasındaki takasları destekler. Yakın gelecekte daha fazla çift dikkate alınacaktır.

EPS token tahsisine ilişkin daha fazla ayrıntı burada bulunabilir.

2 Nisan 2021 itibariyle, toplam EPS arzı 1.000.000.000 ve mevcut dolaşımdaki arz yaklaşık % 2.38'dir.

Ellipsis (EPS) tokenı Binance’te işlem görüyor. Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ