Dorsey, 21 Temmuz etkinliğinde Musk'ın kripto ve diğer tüm meraklarını paylaşmasına izin vermeyi teklif etti.

Elon Musk, Bitcoin etkinliğinde Twitter CEO

Dorsey, 21 Temmuz etkinliğinde Musk'ın kripto ve diğer tüm meraklarını paylaşmasına izin vermeyi teklif etti.

Tesla CEO'su ve Dogecoin meraklısı Elon Musk, kurumsal yatırımcıları Bitcoin konusunda eğitmeyi amaçlayan bir etkinlikte konuşuyor olabilir.

Musk, Jack Dorsey ile bir gecede Twitter'da yaptığı bir tartışmada, 21 Temmuz'da Crypto Council for Innovation tarafından düzenlenen ve kripto alanındaki büyük oyuncuların yer aldığı sanal bir etkinlik olan The ₿ Word'de konuşmayı kabul etti.

Dorsey, “Daha fazla şirket ve kurum alana girdikçe hepimiz Bitcoin açık geliştirmeyi bu kadar mükemmel yapan şeyin korunmasına ve yayılmasına yardımcı olmak istiyoruz. Bu gün, eğitime ve tam da bunu yapmak için eylemlere odaklanıyor.” dedi.

Etkinlikte öne çıkan konuşmacılar arasında Dorsey; Blockstream kurucusu Adam Back; ABD Merkezi İstihbarat Teşkilatı'nın eski vekili ve müdür yardımcısı Michael Morell; ve Bitcoin (BTC) gelişimini desteklemeye odaklanan kar amacı gütmeyen Brink'in yöneticisi John Newbery. Organizatörler, etkinliğin “Bitcoin hakkındaki ana akım anlatıları damgalamayı ortadan kaldırmayı” amaçladığını söyledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ