Elon Musk, Dogecoin'in daha fazla yatırımcı benimsemesine ve yatırımcılar için bir bahşiş hizmetine ihtiyacı olduğunu iddia ediyor.

Elon Musk, Dogecoin'in daha fazla yatırımcı benimsemesine ve yatırımcılar için bir bahşiş hizmetine ihtiyacı olduğunu iddia ediyor. Dogecoin yaratıcısı Billy Markus tarafından yayınlanan yakın tarihli bir tweet'e yanıt olarak, Tesla CEO'su Elon Musk, daha fazla işletme kabul etmeye başlarsa, meme kripto para birimi Dogecoin'in kesinlikle daha fazla fayda sağlayacağını belirtti.

Dünyanın en zengin insanı, yaratıcılara bahşiş vermek için Dogecoin kullanmanın “güzel” olacağını da ekledi. Ancak Musk, web3 sektöründeki potansiyel kullanım durumlarına rağmen Ethereum ve Bitcoin arasında bir köprü oluşturmaya gerek olmadığını savunuyor.

U.Today tarafından bildirildiği üzere, girişimci kısa süre önce Twitter kullanıcılarının şirkette %9,2 hisse satın aldıktan sonra Dogecoin'in yardımıyla Twitter Blue abonelikleri için ödeme yapmalarına izin vermeyi önerdi.

Musk şu anda bu ayın başlarında teklif ettiği 43 milyar dolarlık devasa bir teklifle Twitter'ı düşmanca ele geçirmeye çalışıyor. Bununla birlikte, şifreli "devam" tweet'i, tartışmalı girişimcinin cüretkar planından geri adım atmaya karar verip vermediği konusunda spekülasyonlara yol açtı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ