Dogecoin piyasası, iki gün içinde yaklaşık %60'lık bir artışla 0.28 dolardan 0.45 dolara yükseldi. Bu, 'Coinbase etkisine' ve ayrıca Elon Musk desteğine atfedilebilir.

Elon Musk Desteği Dogecoin’i Bu Seviyelere Taşıdı

Dogecoin piyasası, iki gün içinde yaklaşık %60'lık bir artışla 0.28 dolardan 0.45 dolara yükseldi. Bu, 'Coinbase etkisine' ve ayrıca Elon Musk desteğine atfedilebilir. Bununla birlikte, gerekli düzeltmeler olmadan hiçbir dalgalanma devam edemeyeceğinden, bu aşırı yükselişi eşdeğer bir düşüş izleyecektir.

Dogecoin fiyatı

Yazının yazıldığı sırada, DOGE, şamdanların altında hizalanmış Parabolik SAR işaretleri olarak 0,4317 $'dan işlem gördü. Bu durum, fiyat yükseliş eğiliminde olduğu için yükseliş piyasasına işaret etti. İlginç bir şekilde, trendin yüksek momentumunu gösteren mum çubuklarının altında 50 MA daha düşük kaldı.

Yükseliş göstergelerine rağmen, mevcut fiyat çok az trader tarafından desteklendi ve yakında bir geri dönüş gerçekleşebilir. Bu durum, kontrol noktasını mevcut fiyattan %24 daha düşük bir değer olan 0.3319 $ olarak işaretleyen Görünür Aralık Göstergesi tarafından onaylandı.

Yükseliş piyasası güç kaybederken, fiyat dönüşü DOGE'yi 0.38 $ desteğini test etmeye zorlayacak.

Dogeoin ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için Dogecoin Nedir? DOGE İyi Bir Yatırım mı?   isimli yazımıza bakabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ