Tesla ve SpaceX CEO'su Elon Musk, kripto para topluluğunu lider kripto para birimi bitcoin hakkındaki tweet'i üzerinde konuşmaya sevk etti.

Elon Musk, Kripto Topluluğunu Şaşırttı

Tesla ve SpaceX CEO'su Elon Musk, kripto para topluluğunu lider kripto para birimi bitcoin hakkındaki tweet'i üzerinde konuşmaya sevk etti.

PayPal'ın kurucu ortağı Elon Musk, bitcoin'in güvenli bir kelime olmadığını tweetledi. Elon, bitcoin hakkında ilk kez tweet atmadı. Elon Musk, dünyadaki en etkili ve güçlü teknoloji girişimcileri arasında yer alıyor. Bitcoin hakkındaki tweet'i, Elon'un kripto para birimi hakkında gerçekten ne düşündüğünü tahmin etmeyi bıraktı.

“Kripto, Değer Aktarmanın Kağıttan Çok Daha İyi Bir Yoludur.”

Devrimci teknoloji girişimcisi Elon Musk, daha önce bir podcast'te, kripto para birimi kontrollerini atladığını ve kripto değerinin bir kağıt parçasından çok daha iyi bir yol olduğunu söyleyerek görüşünü dile getirdi. Kağıdın sonunda kaybolacağına inanıyor. Ayrıca bir şeker fabrikası açmayı tweetlediğinde ve “kripto şekeri” yapacağı zaman kripto para biriminden bahsetti.

Elon Musk, 2020 ABD Seçimlerinde Andrew Yang'ı Destekliyor.

 Elon Musk, birkaç ay önce, ABD'nin bir sonraki Başkanı olmaya çalışan Andrew Yang'ı destekledi. Andrew Yang, dünyanın geri kalanıyla rekabet etmek için ABD'de daha iyi kripto düzenlemeleri çağrısında bulunan kripto yanlısı demokratik bir aday. ABD Başkanı için Demokratik adaylığı kazanmak üzere Bernie Sanders, Joe Biden, Pete Buttigieg ve diğerlerine karşı yarışan Andrew Yang son birkaç aydır kampanyasına hız verdi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ