Davadaki son zaferin ortasında, Ripple'ın avukatı, mücadeleye değer olduğunu söyledi.

Elon Musk, Ripple (XRP) ve Brad Garlinghouse

Davadaki son zaferin ortasında, Ripple'ın avukatı, mücadeleye değer olduğunu söyledi.
Ripple CEO'su Brad Garlinghouse SEC'i eleştirdi, Elon Musk desteğini genişletti.
ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile devam eden mahkeme savaşı sırasında, blockchain ödeme firması Ripple bir zafer daha kazandı. Ripple danışmanı Stuart Alderoty, firmanın Hinman'ın 2018'deki konuşmasını ele geçirmeyi başardığını doğruladı.

SEC, Ripple'ın 2018'de eski SEC başkanı William Hinman tarafından yapılan bir konuşmaya erişmesini engellemek için bir girişimde bulunuyor. Ripple, ETH'nin bir menkul kıymet olmayacağını belirttiğinde Hinman'ın konuşmasının çok önemli olduğunu söyledi. Ripple, kriptolarının bir güvenlik tokeni olmadığını iddia ederken aynı kuralların XRP için de geçerli olduğunu söyledi. Bu küçük zaferi puanladıktan sonra, Ripple Danışmanı şunları kaydetti:

18 aydan fazla ve 6 mahkeme kararından sonra nihayet Hinman belgelerine (iç SEC e-postaları ve kötü şöhretli 2018 konuşmasının taslakları) sahibiz. Şimdilik gizli kalsalar da (SEC'in ısrarıyla), onları elde etmek için verilen mücadeleye değdiğini söyleyebilirim.

Bay Alderoty, belgelerin hala kamuya kapalı olduğunu da sözlerine ekledi. Son karar, mahkemenin SEC tarafından Hinman'ın konuşmasını gizli tutmak için tekrarlanan girişimlerini ezdiğini gösteriyor. Birkaç analist ve Ripple destekçisi, belgelerin zafere yaklaşmada Ripple'a çok yardımcı olacağına inanıyor.

Ripple CEO'su SEC'i Çarptı, Elon Musk Desteği Genişletiyor

Ripple danışmanı Stuart Alderoty gelişme hakkında tweet attıktan kısa bir süre sonra, Ripple CEO'su Brad Garlinghouse ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'nu (SEC) eleştirdi. Ayrıca SEC'i "davranışlarının utanç verici olması" için çağırdı. Garlinghours yazdı:

SEC, açıklama, şeffaflık ve netliğe önem verdiğini düşünmenizi istiyor. Onlara inanmayın. Sonunda gerçek ortaya çıktığında, buradaki davranışlarının utancı sizi şok edecek.

Ripple CEO'sunun desteğine gelen ise dünyanın en zengin adamı Elon Musk oldu. XRP'ye desteğini ve SEC eleştirisini iki kelimeyle gösteren Musk, "Olmaz" yanıtını verdi. Bildiğimiz gibi Elon Musk'ın SEC ile bir geçmişi var. Menkul kıymetler düzenleyicisi, tweet'leri için geçmişte ona saldırdı. Ayrıca, Musk'ın son Twitter anlaşmasına da bakıyor. Elon Musk'ın hukuk ekibi, SEC eylemini "hükümet tarafından dayatılan bir ağızlık" olarak nitelendirdi.

Kripto alanından bazı avukatlar, SEC'in Hinman konuşmasına yeni öfke nöbetleri atabileceğine inanıyor. Web3 avukatı Jesse Hyness şunları yazdı: “Hinman e-postaları duyduğumuz kadar kötüyse, SEC'in Hinman'ı otobüsün altına atması, haydut davrandığını iddia etmesi ve eylemlerine rağmen bir sonraki adımına şaşırmam. , XRP'nin durumunu değiştirmez”.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ