Dogecoin'i Litecoin'in madencilik bağımlılığından Ethereum'un algoritmasına ayırmak, daha fazla ETH grafik kartı madencisinin ağa katılmasını sağlayacaktır.

Elon Musks Dogecoin

Dogecoin'i Litecoin'in madencilik bağımlılığından Ethereum'un algoritmasına ayırmak, daha fazla ETH grafik kartı madencisinin ağa katılmasını sağlayacaktır.
Dogecoin çatallanmasının gelecekteki etkisi, meme paraları topluluğunu ve nakit girişlerini bölebilir ve bu da altta yatan değeri etkileyebilir.

Proof-of-Work algoritma konsensüsünü sürdürmeyi amaçlayan orijinal Ethereum ağının yeni bir çatalı olan EthereumFair (ETHF), çeşitli nedenlerle Bitcoin ağı Dogecoin'e dayalı en büyük mem para birimini bir Ethereum serisine çatallama planlarının ana hatlarını çizdi. algoritma. Silikon Vadisi merkezli şirkete göre, Dogecoin çatallanmasının en önemli nedeni, Ethereum'un algoritmasıyla uyumluluğunu genişleterek iş kanıtı (PoW) algoritması fikir birliğini sürdürmektir.

Bildirildiğine göre, yeni Dogecoin çatalı defterde 1:1 oranını koruyacak, bu da toplam arzın yaklaşık 132.670.764.300 DOGE birimi olacağı anlamına geliyor. Ancak yeni oluşan Dogecoin'in değeri mutlaka orijinali ile aynı olmayacaktır. Ayrıca, talep ve arz dahil olmak üzere pazarın dinamiklerine bağlı olacaktır.

Dogecoin çatallanmasının gelecekteki etkisi, meme paraları topluluğunu ve nakit girişlerini bölebilir ve bu da altta yatan değeri etkileyebilir. Ancak Elon Musk'ın desteğiyle orijinal Dogecoin'in yol boyunca daha fazla ilgi görmesi bekleniyor.

Dogecoin'i Litecoin'in madencilik bağımlılığından Ethereum'un algoritmasına ayırmak, daha fazla Eth grafik kartı madencisinin ağa katılmasını sağlayacaktır. Bu nedenle çatal, Merge olayından sonra hala teçhizatlarını elinde tutan eski Ethereum madenciliği topluluğu için ekonomik olarak sağlam olarak adlandırıldı.

Dogecoin Future Market Outlook'ta Neler Var?

Dogecoin ağı, Shiba Inu ve Baby Doge Coin gibi diğer mem coinlerle önemli bir rekabet yaşadı. Zincir üstü veriler, Dogecoin topluluğunun geçen yıl Shiba Inu'nun veya Baby Doge Coin'leri kadar hızlı büyümediğini gösterdi. Bununla birlikte, Dogecoin topluluğu, özellikle madenciler, artan oynaklık nedeniyle iyi bir şekilde teşvik ediliyor. Bu nedenle, Doge ekosistemi zamanla güçlenmeye mahkumdur. Özellikle, Dogecoin bugün itibariyle yaklaşık 693.84 TH/s'lik bir ağ hashrate'ine ve yaklaşık 12.770M madencilik zorluğuna sahiptir. En büyük Dogecoin havuz madencileri arasında ViaBTC, F2Pool ve AntPool bulunur.

Dogecoin çatalının yaratılmasıyla yürütülen rekabet, belki de Musk'ı varlığı Twitter'da bir ödeme şekli olarak benimsemeye itebilir. Ayrıca Musk, geçen yıl Twitter aracılığıyla Dogecoin'in başarılı olmasına yardımcı olmaya kararlı olduğunu duyurdu.

Bununla birlikte, daha fazla tüccar düşük hacimli spekülatif dijital varlıklara geçtikçe, DOGE kısa vadeli tüccarları EthereumFair destekli Dogecoin çatalına kaptırabilir. Ayrıca, düşük sermayeli dijital varlıklar, az sayıda tüccar nedeniyle minimum likiditeye rağmen daha yüksek oynaklığa sahiptir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ