Gelişmekte olan gayrimenkul tokenları veya REST sektörü, 2020 yılının ilk çeyreğinde istikrarlı bir büyüme kaydetti.

Emlak Menkul Kıymet Tokenları Pazar Payında Sürekli Kazandırıyor

Gelişmekte olan gayrimenkul tokenları  veya REST sektörü, 2020 yılının ilk çeyreğinde istikrarlı bir büyüme kaydetti.

RealT'de Mart ayında üç yeni mülk de listelendi - aylık emlak token ticaretini iki katına çıkardı.

REST'ler artık aktif menkul kıymet tokenı pazarlarının yaklaşık yarısını ve toplam satış hacminin% 15'ini temsil etmektedir.

Ocak ayında, Michigan, Detroit'teki üç tesiste kesirli sahipliğini temsil eden tokenlar aylık hacimde 19.950 dolar üretti. Tokenlar, mülk tarafından üretilen kira gelirlerinde kesirli sahipliği temsil eder.

Fullerton St.'de bir ev için tokenlar, 11.150 $ hacimle ticaretin yarısından fazlasını temsil etti. Marlowe St. üzerindeki bir mülk de tokenize ticarette 7.057 $ gördü ve ardından 1.743 $ 'lık bir Audubon St. kirası kiraladı. Üç özellik birlikte, toplam menkul kıymet tokenı ticaretinin% 10,3'ünü temsil ediyordu.

Şubat ayında üç mülkün havuzlanmış hacmi % 25 artarak 24.393 dolara yükseldi. Fullerton St. Tokenleri % 20'lik bir faaliyet artışı gördü. Aynı dönemde Audubon’un aylık hacmi iki katına çıktı.

Bununla birlikte, tüm tokenize edilmiş menkul kıymetlerde hacimde % 70'lik bir artış, gayrimenkul tokenlarının Şubat ayının sonuna kadar 329.000 $ dijital menkul kıymet pazarının sadece % 7.5'ini temsil etmesine neden oldu.

Yeni REST listesi Mart ayında pazar payını ikiye katladı

Mart ayında, RealT'e üç aktif REST pazarının eklenmesi aylık menkul kıymet tokenı ticaretinin neredeyse iki katına çıkarak 47.584 dolara ulaştı.

Applione, Leisure ve Patton sokaklarındaki mülkler için yeni aktif pazarlar 24.590 $, Audubon, Marlowe ve Fullerton 22.994 $ üretti.

Mart ayında toplam tokenize menkul kıymet faaliyeti ile birlikte REST'lerin menkul kıymet tokenı ticaretindeki payı % 14,5'e yükseldi.

Overstock, tokenize menkul kıymet kıymet piyasalarında daha fazla faaliyet göstermeye çalışıyor ve 4,37 milyon ‘OSTKO’ menkul kıymet tokenını OSTK hissedarlarına 1:10 oranında vereceğini açıkladı.

 Tokenlar sadece şu anda ortalama günlük ticarette 8.700 $ 'a ev sahipliği yapan fazla stokların tZERO alternatif ticaret sisteminde işlem yapacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ