Güvenlik jetonu sektörünün kombine kapitalizasyonunda neredeyse çift haneli bir geri çekilmeye rağmen, emlak tokenları Nisan ayında % 4'ün üzerinde kazanç elde ediyor.

Emlak Tokenları Patlama Yaptı

Güvenlik jetonu sektörünün kombine kapitalizasyonunda neredeyse çift haneli bir geri çekilmeye rağmen, emlak tokenları Nisan ayında % 4'ün üzerinde kazanç elde ediyor.

Gayrimenkul tokenları, yatırımcılar için olumlu bir performans sergilemeye devam ederek Nisan ayında ortalama % 4,27 oranında değer kazanırken, en yüksek menkul kıymet tokenları bu ay zarar gördü.

Security Token Group tarafından yayınlanan bir rapora göre, menkul kıymet tokenlarının birleştirilmiş kullanımı toplamda % 8 düştü.

Nisan ayında menkul kıymet tokenları için birleşik ticaret faaliyeti % 38 oranında düştü.

menkul kıymet tokenları Nisan ayı fiyat artışlarını takip ediyor

Patton St, Lesure St'deki tek aileli evler için emlak tokenı pazarları ve Detroit'teki Appoline St'de görünen bir bina, bu ay büyük miktarda hacim kazandı.

Appoline St'deki mülkün ticari faaliyeti,% 1.37'lik bir fiyat kazancının yanı sıra yaklaşık 25.800 $ 'ı hemen hemen iki katına çıkardı. Lesure St’in satış hacmi % 38 artışla 6.042 $ 'a yükseldi.

Ticaret faaliyetlerinin düşmesine rağmen, Fullerton Ave, Auboden St ve Marlowe St'deki evler için tokenlar sırasıyla % 8.74,% 7.19 ve% 4.78 fiyat artışları kaydetti.

 Yıl boyunca mülk odaklı tokenları da çift haneli faiz ödüyorken, rapor sektör genelinde ortalama olarak “yatırımcıların getirisinin sadece Nisan ayında % 6'ya yakın olduğunu” tahmin ediyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ