NFT'lerin son birkaç yıldaki olağanüstü yükselişi birçok kişiyi şaşırttı, ancak uzmanlar ve meraklılar uzun zamandır blok zinciri alanının bu alanı tarafından tutulan potansiyele inanıyorlardı.

En İyi Kullanıcı Deneyimini Sunan NFT Pazar Yeri Upstairs


NFT'lerin son birkaç yıldaki olağanüstü yükselişi birçok kişiyi şaşırttı, ancak uzmanlar ve meraklılar uzun zamandır blok zinciri alanının bu alanı tarafından tutulan potansiyele inanıyorlardı. Bugüne kadarki en pahalı NFT, sadece birkaç ay önce 91.8 milyon dolara satıldı. Ve piyasada milyonlarca dolar getiren birkaç tane daha var. Ani yükseliş, alana ilginin artmasına neden oldu ve daha fazla yatırımcı çekti. Ancak güvenilir pazar yerlerinin kıtlığı, NFT'lerin toplu olarak benimsenmesini önemli ölçüde engelledi. Güvenilir görünen birkaç seçenek, bir başka önemli caydırıcı olan yüksek işlem ücretine sahipti. Ayrıca, çoğu merkezi olmayan NFT pazar yeri, kullanıcı dostu bir arayüz sunmaz ve genellikle yeni kullanıcılar tarafından biraz fazla karmaşık olarak kabul edilir.

Ancak bu, tüm kullanıcı deneyimi oyununu iyiye dönüştürmeyi ve kullanıcıların çıkarlarını en üstte tutmayı amaçlayan bir NFT pazarı olan Upstairs'in piyasaya sürülmesiyle değişir. Kullanıcı arayüzü, Web 3.0, kripto cüzdanları veya blok zinciri hakkında çok az bilgisi olan veya hiç anlamayan, alanda yeni olanların bile NFT'leri kolayca basmasına izin verecek kadar basit tutulmuştur.

Upstairs, bugüne kadar geliştirilen en iyi NFT pazar yerlerinden biridir ve 10 Ekim 2022'de resmi olarak halka açılacaktır. Platform, çoklu zincir entegrasyonuna sahiptir ve para yatırma ve ödeme için ETH ve BNB zincirlerini destekler, böylece kullanıcıların bir farklı blok zincirlerinde geniş NFT yelpazesi. CertiK ayrıca Upstairs'in Akıllı Sözleşmelerini de denetledi.

Upstairs, sorunsuz bir kayıt sürecinin yanı sıra basit ve etkileşimli bir UI sunarken diğer platformlarda yaygın olarak karşılaşılan sorunları ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. Kullanıcılar, kapsamlı ve karmaşık bir kayıt sürecine sahip diğer platformların aksine, bir e-posta adresiyle kolayca kaydolabilir ve NFT ticareti yapmaya başlayabilir.

Üst katta yalnızca en tanınmış sanatçıların en seçkin ve küratörlüğünde koleksiyonları listelenir, bazıları bir arada yardımcı programlar içerir. Platform, diğerleri arasında Zhang Chi, Huteford ve Yang Ga dahil olmak üzere sektördeki büyük isimlerle zaten işbirliği yaptı. Hepsi, büyük bir sosyal medya takipçisi olan başarılı sanatçılar ve kullanıcılar yarattıkları için çıldırıyor. Her listelemeden önce Upstairs, münhasırlığı sağlamak için IP kaynağı ve sanatçı ile bir sözleşme imzalayacaktır. Ve uzaya oldukça aşina olan herkes, münhasırlığın NFT'lerin değerini nasıl etkilediğini anlayacaktır.

Platform, tümü mevcut pazar dinamikleri ve kullanıcı gereksinimleri doğrultusunda birçok heyecan verici özellik sunar.

En Düşük Ücretler: Üst kat, düşük işlem ücretlerinin önemini fark eder ve sonuç olarak, hem Telif Haklarını hem de Platform ücretlerini içeren %6'da tuttu. Ayrıca, Katman 2 teknolojilerinin arka uçta entegrasyonu yoluyla elde edilen herhangi bir gaz ücreti veya herhangi bir şekilde dahil olan gizli ücretler yoktur, bu da onu ticaret için en uygun maliyetli NFT pazarlarından biri haline getirir.

Gelişmiş Erişilebilirlik: Upstairs, topluluk için en erişilebilir platform olmayı amaçlar ve toplu alım ve satım gibi özellikler kullanır. Kullanıcıların fiat para biriminde ödeme yapmalarını sağlar. Ayrıca, birden çok dili destekler, böylece dünya çapındaki insanlar için erişilebilir hale getirir.

Çoklu Ödeme Seçenekleri:

Üst kat, kullanıcıların kripto borsaları aracılığıyla doğrudan para yatırmasına izin vererek tüm süreci basitleştirir.
Upstairs, kripto parası olmayanlar için hem Visa hem de Master olmak üzere normal kredi kartlarının kullanımına da izin veriyor.
Platform, sorunsuz yerel ödeme seçenekleri sunmak için XanPool, Alchemy Pay & Simplex ile zaten ortaklık kurdu.
Upstairs ayrıca gelecekte çok daha fazla ödeme ağ geçidi eklemeyi planlıyor ve kullanıcılar kesinlikle en çok tercih ettiklerini bulacaklar.

Ek Ödüller: Piyasanın oynaklığı göz önüne alındığında, işlemlerden elde edilen karlar genellikle kullanıcılar için yeterli değildir ve ek ödüller hayati bir rol oynar. Üst katta, kazançları artırmak ve işlem maliyetlerini daha da azaltmak için bir yönlendirme ve otomatik indirim programı sunar. Upstairs ile kullanıcılar, çoğu pazaryerinde uzak bir hayal olan indirim programı aracılığıyla %2'ye varan ödüller kazanabilirler.

Bölgeye Özel Gelişmeler: Daha önce tartışıldığı gibi Upstairs, NFT pazarındaki en önemli oyuncu olmayı amaçlıyor. Ve bunu başarmak için, dünyanın farklı yerlerindeki kullanıcılara küratörlü içerik sunacak. İster tarihi bir sanat eseri, ister modaya uygun bir moda olsun, hepsi emanet NFT pazarında koleksiyon olarak satışa sunulacak.

Staking: Staking, istikrarlı ve düzenli kar sağladığı göz önüne alındığında, son zamanlarda tercih edilen yatırım stratejilerinden biri haline geldi. Üst Kattaki kullanıcılar, ticaretten kazanılan  stake edebilir ve sabit bir fon akışı oluşturabilir.

Gerçek Zamanlı İstatistikler: Ticaret, gerçek zamanlı veriler de dahil olmak üzere NFT'yi içeren çeşitli yönler hakkında ayrıntılı bilgi gerektirir. Üst katta hazır ve hızlı bir şekilde anlaşılması için sistematik bir düzende düzenlenmiştir. Kullanıcılar bir NFT'nin nadirliğini belirleyebilir, sıralamasını doğrulayabilir ve satış hacmini kontrol edebilir.um.

Ve hepsi bu değil! Üst katta ayrıca tam güvenlik ve emniyet sağlamak için en gelişmiş güvenlik protokolleri kullanılmıştır. Ayrıca, kullanıcının içinin rahat olmasını sağlamak için pazarda listelenen koleksiyonların orijinalliği önceden doğrulanır.

Upstairs'in kullanmak istediği NFT'lerin bir diğer hayati yönü, gerçek dünyadaki faydalarıdır. Mevcut NFT'lerin çoğu, cüzdanda saklanan dijital sanattan başka bir şey değildir. Ancak Upstairs'te bulunanlar oyunlarda kullanılabilir ve birçoğunun gerçek dünya uygulamaları olacaktır. Ayrıca, her parçanın değeri, geçmiş ticarete ve sunduğu avantajlara dayalı olarak gerekçelendirilecektir.

Upstairs'in Kurucu Ortağı ve CEO'su Rex Teo, “Upstairs'in amacı, Web3.0 teknolojilerini Web2.0'ın etki alanına bağlayarak tüm kullanıcılar için blok zinciri karmaşıklıklarını azaltmak ve her kullanıcının NFT'leri sorunsuz geçiş seçenekleriyle takas etmesine izin vermektir. ”

“NFT Endüstrisi, dijital koleksiyon ürünlerinin geleceğinde açıkça önemli bir bileşen olacak. Upstairs ile bu sektörde devrim yaratmayı dört gözle bekliyoruz”

Upstairs, kendini işine adamış profesyonellerden oluşan bir ekip oluşturdu, sanatçılarla işbirliği yaptı ve platformun uzun vadeli sürdürülebilirliğini ve daha da geliştirilmesini sağlamak için en iyi pazarlama ve tüzel kişilerle ortaklık kurdu. Ekip, platformu kullanırken açıkça ortaya çıkan her alanda uzmanlardan oluşuyor. Basit ve anlaşılır kullanıcı arayüzü, hızlı işlem, sorunsuz işlemler ve çok sayıda özellik, Upstairs'in geliştirilmesi için harcanan çabaların kanıtıdır.

Bu nedenle, NFT'lere yatırım yapmayı veya koleksiyon olarak bazılarını almayı planlayanlar için Upstairs mükemmel bir seçim olacaktır! 10 Ekim 2022'deki lansmanından sonra platformda çok çeşitli koleksiyonlar mevcut olacak. Önümüzdeki birkaç gün birçok kişiyi huzursuz edebilir, ancak unutmayın, Upstairs tüm beklemeye değer.

Upstairs hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi web sitesini ziyaret edin: https://www.upstairs.io/home/

Ayrıca, platformdaki en son gelişmelerden haberdar olmak için mevcut tüm sosyal ve etkileşimli kanallarda Upstairs'i takip edin.

Twitter: https://twitter.com/UpstairsNFT
Facebook https://www.facebook.com/upstairsnft
Instagram: https://www.instagram.com/upstairsnft/
Telegram: https://t.me/upstairsmarketplace
Anlaşmazlık: https://www.discord.gg/upstairs


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ