Yatırımcıların ilgisini, 4. aşamada olan ancak yakında listelerde zirveye çıkabilecek Orbeon Protokolü (ORBN) ön satışı çekiyor.

Enjin Coin (ENJ) ve Huobi Token (HT) Sahipleri Orbeon Protokolüne (ORBN) Geçişe Başlıyor

Yatırımcıların ilgisini, 4. aşamada olan ancak yakında listelerde zirveye çıkabilecek Orbeon Protokolü (ORBN) ön satışı çekiyor. Sadece 0,06 $ fiyatıyla şimdi yatırım zamanı.

Dramatik 2022 ayı piyasası, birçok kripto para birimi değerinin çoğunu kaybettiği için kripto para birimi yatırımcılarını şok etti. Enjin Coin (ENJ) ve Huobi Token (HT) bu olumsuz düşüşe yakalandı. Ancak bazı madeni paralar düştüğünde diğerleri yükselir. Yatırımcıların ilgisini, 4. aşamada olan ancak yakında listelerde zirveye çıkabilecek Orbeon Protokolü (ORBN) ön satışı çekiyor.

Enjin Coin (ENJ)

Enjin Coin (ENJ) adlı çevrimiçi ekosistem, sanal para birimleri oluşturmayı amaçlamaktadır. Oyun içi NFT'ler üretme gerekliliğine ek olarak, yatırımcılar NFT'leri satın almak ve takas etmek için Enjin Coin'i (ENJ) kullanabilir.

Enjin Coin (ENJ) şu anda 0,4051 dolardan işlem görüyor, ancak Enjin Coin (ENJ) sahipleri memnun değil. Son gün için fiyat tablosu, piyasa değeri ve Enjin Coin (ENJ) işlem hacmi kırmızı gösteriyor.

Enjin Coin (ENJ) şu anda 4,85 $'lık zirvesinin %91 altında ve bu düşüş eğilimi devam edecek. Analistler, yatırımcıların daha fazla büyüme potansiyeline sahip projelere odaklanması gerektiğine inandıkları için Enjin Coin (ENJ) hakkındaki görüşler olumsuz.

Huobi  Tokeni (HT)

Huobi tarafından sunulan yerel madeni paraya Huobi Token (HT) adı verilir. Huobi Token (HT), Ethereum ağını kullanır ve merkezi olmayan bir para birimidir.

Enjin Coin (ENJ) gibi Huobi Token (HT) de haftalık grafiklerde negatif bir seyir izliyor. Huobi Token (HT) 5.05$ değerine sahip, son fiyatların düşüşü ve geçen hafta ve ayda önemli bir düşüş sırasıyla.

Huobi'nin Core token'ı listelemeye başlayacağına dair son haberlerle birlikte, birçok kişi Huobi'nin borsaya ve Huobi Token'ın (HT) kendisine daha fazla ilgi getireceğine inanıyor. Ancak bu sadece bir spekülasyon ve Huobi Token (HT) için gelecek belirsiz. Ve bu kadar çok Huobi Token (HT) sahibinin sürüler halinde ayrılmaya başlamasının nedeni budur.

Orbeon Protokolü (ORBN)

Orbeon Protokolü (ORBN), kitle fonlaması endüstrisinde dikkate alınması gereken bir güç olmayı planlıyor. Bu endüstri, yüksek giriş engelleri ve dolandırıcılık gibi sayısız sorunla boğuşuyor. Ancak Orbeon Protokolü (ORBN) ile her şey değişecek. Kullanıcıların başlangıç şirketlerinde gerçek dünya sermayesi ile desteklenen fraksiyonlara ayrılmış NFT'leri satın alacakları ilk yatırım platformu olacak.

Orbeon Protokolü'nün (ORBN) yardımıyla yatırımcılar, muazzam bir büyüme alanı olan gerçek ve incelenmiş yatırım seçeneklerini bulacak ve hepsi tek bir platformda sadece 1$ ile yatırım yapacak. Ama hepsi bu kadar değil; girişimler topluluklarını oluşturacak ve finansman hedeflerine ortak bir yatırım platformu aracılığıyla ulaşacaklarından daha hızlı ulaşacak.

. Güvenlik konusunda endişe duyanlar için Orbeon Protokolü (ORBN), yatırımcıları ve yatırımlarını korumak için önemli güvenlik önlemleri almıştır. Orbeon Protokolü (ORBN), Solid Proof aracılığıyla bir denetime tabi tutuldu ve ayrıca on yıl boyunca likiditeyi kilitleyecek.

Sadece 0,06 $ fiyatıyla şimdi yatırım zamanı. Orbeon Protokolü (ORBN) yatırımcıları, sadece ORBN tokenını elinde tutarak staking yoluyla fiyat indirimleri, oy hakları ve pasif gelir elde edebilir. Ve ön satışın sonunda tahmin edilen 0,24 $'lık bir fiyat noktasıyla, bu üst düzey kriptoyu kaçırmak istemezsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ