Bu yazımızda sizlere Enzyme Coin (MLN) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve MLN Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Enzyme Coin (MLN) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi MLN Coin

Bu yazımızda sizlere Enzyme Coin (MLN) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve MLN Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Enzyme Coin (MLN) Nedir?

Enzyme (Eski adıyla Melon Protocol), merkezi olmayan zincir üzerinde varlık yönetimi için Ethereum tabanlı bir protokoldür. Protokol, herkesin özelleştirilmiş zincir üstü yatırım araçlarını kurmasını, yönetmesini ve yatırım yapmasını sağlar.

Enzyme'inprotokol tokeni olan (MLN), bir madencilik ve yakım modeli olarak çalışır. Tahsisi bir oylamada kararlaştırılacak olan, yıllık sabit miktarda 300.600 MLN tokeni verilir. Bu tokenlerin birincil amacı, Enzim platformunu ve kullanıcı deneyimini geliştirmek için çalışan bakımcıları ve platform geliştiricilerini telafi etmektir.

Kullanıcılar, fon oluşturma, yatırım talep etme veya yatırım yürütme gibi platform hizmetleri için ETH'de Enzim ağına bir Varlık Yönetim Gaz Birimi (AMGU) öder.

Diğer bilgiler

Tüm ETH ücretleri, MLN/ETH satın alan ve satın alınan tüm MLN'leri 30 günde bir yakan Melon motor sözleşmesine gönderilir. AMGU fiyatı, Enzim Konseyi DAO tarafından belirlenir ve ağ ortamına göre ayarlanabilir.

MLN token ekonomisinde bir değişiklik için devam eden bir tartışma olduğunu unutmayın. Yeni teklife (MIP7) göre, kullanıcılardan Enzim üzerindeki AUM'ye dayalı olarak MLN tokenlerinde yönetim ücretleri tahsil edilecektir.

Protokol, Enzim Teknik Konseyi ve Enzim Kullanıcı Temsilcilerinden oluşan Enzim Konseyi tarafından yönetilir. Enzim Konseyi, kullanıcıların çıkarlarını korumaktan sorumludur.

Ne Enzim Konseyinin ne de token sahiplerinin bir fon yöneticisi tarafından kullanılan akıllı sözleşme kodunu etkileyemeyeceğini unutmayın.

5 Temmuz 2021 itibariyle, MLN'nin toplam arzı 1.824.437'dir ve mevcut dolaşım arzı %100'dür.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ