EOS Coin İncemesi

EOS Hakkında

2017 yaz aylarında piyasaya sürülen EOS, dünyada kendi ağına sahip ilk blok zinciridir. Proje yapısı itibari ile Ethereum'a rakip olduğunu görüyoruz. Ethereum gibi ödeme sistemlerine inanılmaz yenilikler getiren bir projedir. Merkezi olmayan bir altyapıya sahiptir ve geliştirilebilir olması en önemli özelliklerinden biridir.

Bu ağın devrim niteliğinde olması nedeniyle gelecek vaadettiği açık bir şekilde ortada. Geliştiriciler hazırladıkları altyapı ile kullancılara saniyede milyonlarca işlem yapma fırsatı sunuyor. Öyle ki buna karşılık işlem ücreti zaman ve bir aracı bulmanıza gerek kalmıyor.

EOS projesi ile  bireylerin ve şirketlerin kendi blok zinciri uygulamaları oluşturmalarını sağlıyor. EOS tokenler ERC-20 olarak adlandırılıyor. Ve bu da onu Ethereum ile uyumlu hale getiriyor.

Geliştirilebilir, Şeffaf, Kullanışlı!

İşlemler yapmak için kişisel bilgilerinizi her seferindepaylaşmanız gerekmiyor. EOS işlemi kolaylaştıran bir işletim sistemi ile çalışır.

Eğer size karşı bir saldırı olursa işlemler aniden dondurulur ve tehdit ortadan kalkana kadar sistem işlem yapılmasını engeller. Ayrıca, bir işlem yapmak için çok fazla uygulama çalıştırmanız gerekmez. 

Geliştiriciler her geçen gün projede farklılıklar yaratmak için çalışmaya devam ediyor. Kullanıcıların özelleştirilebilir deneyimler yaşaması için adımlar atılıyor.

EOS Ağının Avantajları

-  EOS teknolojisi nedeniyle saniyede milyonlarca işlem yapmak mümkün!

- Blockchain  ağları için gerçekten büyük bir yenilik olarak nitelendirilebilir. Hatırlatmam gerekirse, Bitcoin şifreleme hızı saniyede yalnızca 3 işlemle sınırlıdır ve Ethereum ise saniyede 30 işlemle sınırlıdır.

- Saniyede milyonlarca işlem! Kulağa hoş geliyor değil mi? Elbette bunun için işlem ücreti ödemenize gerek yok.

- EOS Blockchain ağını güncelledi. EOS'nun resmi web sitesinde  sistemin fırsatlarını ve avantajlarını güncelledi. Başka hiç bir yazılıma gerek duymadan projenizi tasarlayabilirsiniz.

- Merkeziyetsizdir bu yüzden işlem yapmak için hiçbir aracıya ihtiyacınız olmaz.

Neden EOS Coin Sahibi Olmalısınız?

-Geliştirici Dan Larimer'ın temiz ve başarılı bir geçmişi var.

-Gün geçtikçe artan yatırımcı kitlesine sahipler.

-EOS, Ethereum'dan binlerce kez daha hızlı Ethereum, en iyisi olduğunu iddia ediyor fakat  kendi blockchain ağları  saniyede sadece 20 işlem yapabiliyor . EOS için bu sayı, saniyedeki blok zincir başına kat ve kat fazlasıdır.

Sonuç Olarak ;

EOS platformu, kesinlikle dünyanın en umut verici blok zincirlerinden biridir.
Yeni haberlerle güncellenmek için EOS'un resmi web sitesini takip edebilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ