Günlük aralıktaki EOS teknik analizi, olası bir alım satım işlemine işaret ediyor. EOS / USD, omuz paterninin yukarı doğru yörüngede başlayabilme kabiliyeti konusunda 5 doların üzerinde bir toparlanma yaşaması gerekiyor.

Günlük aralıktaki EOS teknik analizi, olası bir alım satım işlemine işaret ediyor.

EOS / USD, omuz paterninin yukarı doğru yörüngede başlayabilme kabiliyeti konusunda 5 doların üzerinde bir toparlanma yaşaması gerekiyor.

EOS, diğer büyük kripto para birimleri gibi, Salı günü Avrupa oturumunun başında artan satış faaliyetleriyle karşı karşıya kaldı. Pazartesi günü yayınlanan zararların düzeltilmesi EOS / USD'yi 3,5 doların üzerine çıkardı. Ne yazık ki, yükseliş hareketi 3,8 doların altında patladı ve 4 dolar test edilemedi.


Bu arada, fiyat 3.69 dolardan el değiştirirken, 13 Şubat'tan bu yana EOS / USD 5.5 dolardan yüksek seviyelere ulaştığında oluşan azalan kanalda dirençle uğraşıyor.

Kanal direncinin bozulmaması durumunda, EOS fiyatının çeşitli teknik göstergelere göre 3.5 ila 3.8 dolar arasında bir yatay seviyeye gerilemesi muhtemel. Örneğin, RSI hareketi 30'a yakın seviyelerden sığ bir iyileşme sonrasında 40'ın üzerine çıkmaktadır.

Öte yandan MACD, düşüş basıncının düşüş eğiliminin gözlemlediği gibi göz ardı edilemeyeceğine işaret ediyor. Gösterge ayrıca negatif bölgeye yapışmış ve görünür bir düşüş eğilimine sahip.

EOS / USD Bir Umut Işığı"

Artan satıcı etkisinin ortasında, EOS fiyatı kritik direncin üzerine 4 dolaraçıkması muhtemel bir baş ve omuz modelinin üzerinde işlem görüyor. Doğru büyüklükle birleştiğinde bu büyüklükteki bir kırılma, EOS'u 5 doların üzerine çıkarabilir.

 EOS / USD günlük grafik

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ