Günlük grafikte EOS fiyatı, Bitcoin Cash'e (BCH) benzer şekilde hala 'üçgen' içinde. Modelin alt sınırının kırılması ile bir düşüş lehine güçlü bir sinyal, RSI göstergesindeki eğilim çizgisinin bir testi anlamına geliyor.

EOS İçin Beklentiler Hangi Seviyede?

Günlük grafikte EOS fiyatı, Bitcoin Cash'e (BCH) benzer şekilde hala 'üçgen' içinde. Modelin alt sınırının kırılması ile bir düşüş lehine güçlü bir sinyal, RSI göstergesindeki eğilim çizgisinin bir testi anlamına geliyor. Düşüşün bir teyidi 2.24 $ seviyesinin kırılması olacak. O zaman fiyatın  1.32 $ 'a devam edileceğini varsayabiliriz.

Alıcılar için olumsuz seçeneğin iptali, direncin ve fiyatın 3.16 $ seviyesinin üzerinde tutulması olacak ve fiyatın muhtemelen modelin üst sınırı olan 4.10 dolar seviyesine doğru gelmesini sağlayacak.

Bununla birlikte, satış ivme alır ve EOS / USD paritesini 2.3314 $'ın altına düşürürse, yeni bir düşüş eğilimi olması muhtemel. Aşağı yönde bir sonraki kilitdestek 2 dolar ve sonrasında ise 1.80 dolar.

Parite mevcut seviyelerden veya 2.3314 $'dan dönüp hareketli ortalamaların üzerine çıkarsa bu olumsuz görünüm geçersiz kılınacak.

EOS, yazının yazıldığı sırada 2.48 $'dan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ