EOS Network, geliştiricilere 100 milyon $ tutarında fon sağlama sözü verdi.

EOS Network Ventures, Dapp

EOS Network, geliştiricilere 100 milyon $ tutarında fon sağlama sözü verdi. Fon, DeFi ve GameFi odaklı EVM ekosistemini büyütmek için kullanılacak.

EOS Network, yeni yeteneğinden yararlanmak isteyen geliştiricilere toplam 20 milyon dolarlık taahhütle Ethereum Sanal Makinesi (EVM) için çabalarını iki katına çıkarıyor. Fon, özellikle yenilikçi Merkezi Olmayan Finans (DeFi) ve EOS kullanıcılarının yararlanabileceği GameFi projeleri oluşturmak isteyen inşaatçıları hedefliyor.

EVM uyumluluklarını başlatma baskısı, EOS için uzun süredir devam eden bir gündem olmuştur. Yüksek performansa, esnekliğe, güvenliğe ve geliştirici deneyimine öncelik veren açık kaynaklı bir blok zinciri platformu olan EOS üzerindeki EVM, uzmanlar tarafından en hızlı EVM olarak tanımlandı ve yeni finansman taahhüdü ile en çok sahip protokol olacak. hepsinin sağlam finansmanı.

DApp'ler için 20 milyon dolarlık finansmanla inşaatçıları önyükleme taahhüdü, Nisan ayında yayına girecek olan EVM protokolünün resmi lansmanından önce zemini sulamak için tasarlandı.

EOS Foundation CEO'su Yves La Rose, bugünün erken saatlerinde tweet atarak, "EOS Network Ventures (ENV), doğrudan $EOS EVM ve GameFi projelerine 20 milyon $ yatırım yapmak için resmi bir taahhütte bulunuyor" dedi ve ekledi: "EOS EVM aynı zamanda en fazla fona sahip olacak inşaatçılar için kullanılabilir.

EOS tarafından benimsenen teşvik yaklaşımı, hem protokol hem de müstakbel geliştiricileri için bir kazan-kazan durumu sunacak düşünceli bir hareket olarak kabul edilir.

EVM projeleri için kapılacak 20 milyon dolarla, finansman fırsatlarından yararlanmak isteyen geliştiricilerin büyük bir akışını bekliyoruz, "dedi La Rose, geliştiricileri ve inşaatçıları önümüzdeki aylarda EOS blok zincirine çekmek için taahhütte bulunulduğunu da sözlerine ekledi. .

EVM yeteneğinin oluşturulması, geliştiricilerin diğer protokollerde imkansız olanı oluşturmasına yardımcı olmak için tasarlanmış bir blok zinciri olarak kendisine zaten bir niş oluşturan EOS için bir sonraki adım olarak kabul ediliyor.

EOS EVM Taahhüdünün Fiyat Artışı

EOS fiyatı bugün benzersiz bir artış görüyor, sadece dijital para birimi ekosistemindeki daha geniş yükseliş görünümü nedeniyle değil, aynı zamanda parlak bir gelecek beklentisi nedeniyle protokol sallanıyor.

EOS, son 24 saatte %7,66 ve son 7 günlük dönemde %18,66'dan fazla artışla 1,22 $'dan işlem görüyor. Fiyat artışı, topluluğun protokolün geleceği konusunda iyimser olduğunun ve bu yükseliş inancı doğrultusunda bahislerini yaptığının kanıtıdır.

Daha fazla blockchain protokolü, EVM entegrasyonu yoluyla değişken akıllı sözleşme işlevlerinde her şeyi ortaya koyma fikrini benimsemeye başlıyor. Filecoin (FIL), Crypto-News Flash tarafından bildirildiği üzere, geçen hafta başlatılan Filecoin Sanal Makinesi (FVM) ile bu yolu izleyen bir diğer protokoldür. FIL'in fiyatı, piyasaya sürülmesinin ardından yükseldi ve EVM sürümü yayına girdiğinde benzer bir kaderin EOS'u beklediğine dair çok sayıda beklenti var.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ