Son günlerin önemli yükseliş gerçekleştiren koinlerinden biri olan EOS’ta şimdi beklentiler fiyatın daha da yükselmesi yönünde.

EOS’ta Traderlar Bu Seviyeler İçin Tetikte Olmalı

Son günlerin önemli yükseliş gerçekleştiren koinlerinden biri olan EOS’ta şimdi beklentiler fiyatın daha da yükselmesi yönünde

EOS, hem boğaların hem de ayıların güvenli bir şekilde oynadığı bir aralıkta olmaya devam ediyor. Boğalar fiyatı hareketli ortalamaların üzerine itmeyi başarmış olsa da, kırılma momentumdan yoksun durumda.

Her iki hareketli ortalama da düz ve RSI orta noktanın hemen üzerinde yer alıyor. Bu durum arz ve talep arasında bir denge olduğunu gösteriyor.

CoinMarketCap'te 9. sıradaki kripto para birimi hareketli ortalamaların üzerinde kalıyorsa, 2.8319 dolara bir ralli mümkün. Öte yandan, fiyat hareketli ortalamaların altına düşerse, muhtemelen 2.3314 dolar a fiyatın düşmesi muhtemel olacak.

Bir sonraki trend hamlesinin 2.8319 doların üzerinde bir kırılma veya 2.3314 doların altında bir kırılma ile başlaması muhtemel. Bu nedenle, o zamana kadar traderlar kenarda kalabilirler.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ