EOS 4 Mayıs'ta yükseliş trendi çizgisinin altına düştü, ancak ayılar arızadan yararlanamadı. Altcoin iyileşti ve 20 günlük EMA'nın (2.74 $) üzerinde kapandı (UTC saati), bu da daha düşük seviyelerde satın almayı önermektedir.

EOS 4 Mayıs'ta yükseliş trendi çizgisinin altına düştü, ancak ayılar arızadan yararlanamadı. Altcoin iyileşti ve 20 günlük EMA'nın (2.74 $) üzerinde kapandı (UTC saati), bu da daha düşük seviyelerde satın almayı önermektedir.Ancak, o zamandan beri, boğalar fiyatı 2.8319 dolarlık genel direncin üzerine itemedi, bu da olumsuz bir işaret. Şu anda, CoinMarketCap'in 9. sıradaki kripto para birimi 2.8319 $ ile yükseliş trendi çizgisi arasında sıkışıyor.

Yakında geniş bir aralıkta hareket olması muhtemel, ancak kırılma yönünü tahmin etmek zor çünkü hareketli ortalamalar ve RSI alıcılar ve satıcılar arasında bir denge öneriyor.

Boğalar EOS / USD paritesini düşüş trendi çizgisinin üzerinde ilerletebilirse, 3.1802 $'a bir ralli mümkün. Tersine, ayılar çifti düşüş trendi çizgisinin altına batırırsa, 2.3314 $'a düşmek mümkünr. Yatırımcılar long pozisyonlarını 2,50 $ stop-loss ile koruyabilirler.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ