EOS blok zinciri, tartışmalardan adil payını aldı ve destan devam ediyor.

EOS Topluluğu Block.One

EOS blok zinciri, tartışmalardan adil payını aldı ve destan devam ediyor. Bir zamanlar uygulamaları ve üzerinde barındırmak için yarışan ekibiyle lider bir ağ olarak belirlenen şey, geliştirme ekibi henüz almamış olsa da, 2018'de 4.0 milyar dolarlık bir ICO bağış toplama turunda tokenlerini satın alan topluluk için artık daha fazla bir kabus haline geldi.

Başlangıçta topluluk, bu fonların hızlı işlemler yapabilen oldukça istikrarlı bir blok zinciri oluşturmak için kullanılacağını bekliyordu. Ancak, EOS zincirini oluşturmaktan sorumlu olan geliştirme şirketi Block.One, ekosisteme yeniden yatırım yapmak yerine parayı harici projeler ve yatırımlar için kullandı.

EOS Yetersiz Teslim ve Vaat Edildi

Bu, zincirin asla vaatlerini yerine getirmediği için topluluğu derinden hayal kırıklığına uğrattı. Kullanıcı büyümesinde büyük bir daralma gördü ve zirvede sadece bir avuç uygulamaya ev sahipliği yaptı. Ağ hiçbir zaman geliştirilmedi ve ileriye doğru itildi.

Sonuç olarak, bir grup EOS topluluğu üyesi, EOS Ağının büyümesini ve gelişmesini teşvik etmek için bir temel oluşturdu. CEO Yves La Rose liderliğindeki ENF, kısa süre önce Block.One'ı EOS'un servetini ve yeteneklerini tersine çevirmek ve sözlerini yerine getirmek için kullanmak istedikleri 4.1 milyar dolarlık tazminat davası için mahkemeye verdi.

EOS Bir Başarısızlıktır

Yves La Rose'a göre, "Şeker kaplama yok, EOS olduğu gibi, bir başarısızlık".

Dedi ki, Son üç yıl, piyasa değeri ve token değeri açısından düşüşten başka bir şey olmadı. EOS'a diğer kriptolara kıyasla, özellikle satoshi seviyelerinde baktığımızda, EOS korkunç bir yatırım oldu. Korkunç bir finansal, zaman ve topluluk yatırımı oldu. Gerçek şu ki, pek çok insan, lekelenmiş itibarı nedeniyle artık EOS ile ilişkilendirilmek istemiyor. EOS, olduğu gibi, bir başarısızlıktır.

ENF, ortak bir zemin bulmaya çalışmak için Block.One ile görüştü, ancak Block.One bu tartışmalardan geri adım attı. Oradan, EOS'un blok üreticileri, Block.One'ın gelecekteki EOS token kazançlarına hak kazanmasını dondurmaya karar verdi. Bu karar  Block.One'ı çıkmaza soktu.

ENF CEO'su Yves La Rose'a göre, “Block One'ı geçmiş eylemlerinden ve EOS'a karşı verilen sözlerden sorumlu tutmak için daha fazla eylemde bulunuyoruz” “Block.one, hem topluluk hem de bireysel EOS'un geçmişteki vaatleriyle ilgili sözünü tutmadı. Sonuç olarak kullanıcılar zarar gördü.”

Blok zinciri ve Web3 topluluğundaki birçok kişi, EOS'taki blok üreticilerine ve yatırımcılarına adalet getirme çabalarında ENF ve Yves La Rose'a iyi şanslar diliyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ