Kripto para borsa operatörü ErisX, kurumsal yatırımcılara Etale’in gerçek zamanlı piyasa verilerine ve ticaret çözümlerine erişim sağlamak için yazılım sağlayıcısı Etale ile ortaklık kurdu.

ErisX Kullanıcıları Artık Etale

Kripto para borsa operatörü ErisX, kurumsal yatırımcılara Etale’in gerçek zamanlı piyasa verilerine ve ticaret çözümlerine erişim sağlamak için yazılım sağlayıcısı Etale ile ortaklık kurdu.

Perşembe günü yapılan basın açıklamasına göre, Wall Street destekli kripto borsasının kullanıcıları artık Etale’in ticaret hizmetlerinden yararlanabilecekler. Etale tarafından sağlanan gerçek zamanlı piyasa verilerini görüntülemenin yanı sıra, kullanıcılar Etale’in makine öğrenimi tabanlı algoritmalarını kullanarak hesap bakiyelerini yönetebilir ve emirlerini verebilirler. Coinbase Pro, Geimini ve itBit, şirketin web sitesine göre Etale'nin çözümlerini benimsiyor.

Etale, ErisX’in kurumsal yatırımcılarla deneyiminin ve yüksek uyum standartlarının firmanın ticaret çözümlerini geliştirmesine yardımcı olacağına inanıyor.

Etale CEO'su Matthew Cushman, “ErisX ile çalışmaktan ve dijital varlık alanında tüccarlar ve yatırımcılar için çıtayı oluşturduklarına inanmaktan mutluluk duyuyoruz diyor ve “Kurumsal yatırımcılar için tanıdık altyapısı, spot ve düzenlenmiş gelecekler için birleşik platformun yanı sıra piyasa bütünlüğünün korunmasına yardımcı olmak için devlet ve federal lisanslar da ErisX'i cazip bir pazar yeri haline getiriyor” açıklamasını yapıyor.

2018 yılında kurulan ErisX, bir dizi yüksek profilli Wall Street firmasından destek aldı.

 Nisan ayında borsa spot ticaret platformunu başlattı ve Castle Island ve Dragonfly Capital Partners gibi yatırımcılardan B Serisi fonlama turunda 20 milyon dolar topladı. Aralık ayında, Bitcoin vadeli işlem sözleşmeleri için ilk destek ile bitcoin kripto para vadeli işlem ticaret platformunu başlattı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ