Yatırımcıları yatırım kaybından korumak için yapılan merkezi olmayan bir fonlama platformu olan Escrow Protocol, ilk platform özelliklerini ve yakında çıkacak bir borsa listesini duyurdu.

Yatırımcıları yatırım kaybından korumak için yapılan merkezi olmayan bir fonlama platformu olan Escrow Protocol, ilk platform özelliklerini ve yakında çıkacak bir borsa listesini duyurdu. Kripto alanındaki yatırımcılar ve projeler, yeni dijital yatırım çağını başlatmayı sabırsızlıkla bekliyor.

Escrow Protocol, yatırımcıların finansal katkıları üzerinde genişletilmiş kontrol ile Start-up'ları finanse edebilecekleri Blockchain tabanlı bir Web3 platformudur. Finansman, projelerin önceden belirlenmiş Kilometre Taşlarını başarıyla tamamlamasına dayalı olarak serbest bırakılır. Escrow Protokolü, fon koşullarının saygı duyulması gereken parametrelerini uygulamak için akıllı sözleşmeleri kullanan dijital bir aracı görevi görür. Girişimlerin %90'ının tüm finansmanı bir kerede önden aldıkları için başarısız olduğu bir kripto dünyasında, projeler genellikle uzun vadede nasıl plan yapacaklarını ve yol haritasını bilmiyorlar ve bu son derece yüksek başarısızlık oranına neden oluyor. Escrow'un kilometre taşı çözümü, uygulamanın kullanıcılarına sunacağı birçok DeFi özelliği aracılığıyla yatırımcının finansman getirisinin yanı sıra bir girişimin başarı şansını da artıracaktır. Bunun gibi bir platform, kripto girişimlerine yatırım yapmak için daha güvenli, daha güvenli ve şeffaf bir yol oluşturmaya yönelik büyük bir adımdır.

Emanet, fonları emanete yatırmanın uzun süredir devam eden uygulamasıyla yatırımcıların fonlarını güvence altına alır. Daha sonra, her iki tarafın da fon yaratmadan önce yerine getirmeyi kabul ettiği belirli proje geliştirmeleri için önceden düzenlenmiş ödemeleri serbest bırakmak için topluluk yönetimi ve akıllı sözleşmeleri kullanmak.

Ek olarak, emanette tutulan fonlar Verim-Tarım protokollerine tahsis edilir, faiz kazançları yoluyla değer takdirini en üst düzeye çıkarırken, gelecekteki fonlama hedefleri için ödeme beklerken yatırımcılara her iki dünyanın da en iyisini sunar.

Neden Emanet?

Escrow, kendisini hem perakende hem de kurumsal yatırımcılar için güvenli yatırımların standardı olacak şekilde konumlandırmak için çalışıyor ve Yeni Dijital Dünyanın kapılarını açıyor. Mevcut yeni teknolojilerin birçok faydası ile proje, benzeri görülmemiş finansal etkileşim yöntemleri uygulayacaktır.

Uzayda ilk hareket eden platform, geleneksel emanet hizmetlerini blok zincirinin ve yönetişim mekanizmalarının gücüyle değiştirmeye hazırlanıyor. Finanse edilen bir projenin gelişimi tatmin edici olmazsa, yatırımcı topluluğu daha fazla finansmanın serbest bırakılmasını engellemek ve yatırılan parayı iade etmek için oy kullanabilir. Geliştirme sırasında emanette tutulan fonlar, 1 yıl boyunca protokolün %15-20 faiz kazancı elde edebildiği Verim Çiftçiliği Protokollerini takdir ediyor.

Herhangi bir Start-Up'ın projelerinin temel altyapısını geliştirirken aylarca veya yıllarca devasa miktarlarda toplanan paralarla oturmasına gerek yoktur. Artan sermayenin tamamının proje tarafından alınması yerine, önceden belirlenmiş meblağlarda serbest bırakılır. Bu, yatırımcıların fonlarını kontrol altında tutmalarını sağlar ve yeni kurulan işletmeyi kaliteli sonuçları zamanında teslim etmeye motive eder.

 

Emanet Protokolü Web Platformu Sürümü

Şirket, siteye erişmek için benzersiz bir NFT tabanlı Kimlik Kartı basan Kullanıcı Kaydı gibi özellikleri içerecek Web3 platformunun ilk sürümünü duyurdu.

Ayrıca kullanıcılar, tokenlerine %15 APY'ye varan ESCROW kazançlarını yatırabilecekleri platformların stake havuzunu kullanmaya başlayabilecekler. Gelişmeler iki haftada bir tamamlandıkça yeni özellikler bölümlerde yayınlanacak. İlk projelerin bağış toplama turları için Escrow Protocol'de prömiyerine izin vererek 2022'nin başlarında nihai sürüme sahip olması bekleniyor.

Ekip, bir değişim listesinin yakın olduğunu ve tarihi yakında açıklayacağını belirtti. Söylentiye göre, Escrow'un harika bir başlangıç yapması için bir Top Tier Exchange listesinin yapım aşamasında olduğu söyleniyor. Bu arada topluluk, web3 platformundaki yerlerini güvence altına almaya hazırlanıyor ve ESCROW tokenlerinin halka arzından heyecan duyarak kripto yatırımları için yeni bir dönem şekillendiriyor.

 Escrow Protokolü hakkında daha fazla bilgi edinmek için escrowprotocol.app adresini ziyaret edin.

Sosyal Bağlantılar :

Twitter :https://twitter.com/EscrowProtocol

Telgram : https://t.me/Escrow_Protocol_Chat

Facebook : https://www.facebook.com/Escrow.Protocol

Instagram : https://www.instagram.com/escrow_protocol/

Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCRu2OSRV6gMWStoWCgXyiuw

Açıklayıcı Video: https://www.youtube.com/watch?v=DeT493fSq24

Medya bağlantısı :

İlgili Kişi : Annie Laurant

Firma Adı : EMANET PROTOKOLÜ

E-posta: [email protected]

Şehir : Lizbon

Ülke : Portekiz

Web sitesi : https://escrowprotocol.app/

Kaynak : Emanet Protokolü

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ