Binance’ın eski alım satım müdürü olan Leslie Tam, kripto para türevleri borsası CoinFlex’e baş strateji görevlisi olarak katıldı.

Eski Binance Yöneticisi CoinFlex

16 Aralık'ta, eski Binance yöneticisi Leslie Tam'in profesyonel ufkunu, şirketin hizmetlerini genişletmek ve yeni olasılıklar keşfetmek amacıyla kripto para birimi borsası CoinFlex'e katıldığı bildirildi.

Daha Önce Binance

Leslie Tam, daha önce, VIP kapsamının lideri ve işlem başkanı olarak yönetici pozisyonda bulunduğu, dünyanın en büyük kripto para birimi borsalarından biri olan Binance'in tezgah üstü (OTC) alım satım işlemlerini yönetti.

Coinflex, Libra’nın 2020'de Hayata Geçip Geçmeyeceğine Dair Öngörülerini Sunuyor

Ekim ayında, Tam’in yeni işvereni, Facebook’un Libra’sının 2020’de başlatılıp başlatılmamasına bağlı olarak yapılacak olan vadeli işlem sözleşmelerini başlattı. CoinFlex’in “ilk vadeli işlem açılışının” (IFO), bir vadeli işlem sözleşmesinin fiyatını yaklaşık % 30 yansıtacağı bildirildi. Borsa CEO'su Mark Lamb konyla ilgili olarak şu açıklamayı yapıyor:

“Facebook, tüm küresel bankacılık sistemiyle ilk günden itibaren rekabet etme yeteneğine sahip, ancak, bu nedenle, ilk günün ne zaman olacağı belli değil. Siyasi tepkiler acımasızdı ve Facebook bunu aşarsa müthiş bir gelişme olacak.

Ağustos ayında, şirket Bitcoin (BTC) vadeli işlem sözleşmeleri için Bitcoin Cash (BCH) savunucusu ve Bitcoin.com CEO'su Roger Ver'in yanı sıra Polychain Capital, NGC Ventures ve Divergence Dijital Para Birimi'nden yapılan fonlama turunda 10 milyon dolar toplamıştı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ