33 yaşındaki YouTuber artık bir "Dogecoin milyoneri" değil, ancak DOGE düştüğünde stoklamaya devam ediyor.

Eski

33 yaşındaki YouTuber artık bir "Dogecoin milyoneri" değil, ancak DOGE düştüğünde stoklamaya devam ediyor.

Contessoto, Dogecoin’i dip seviyelerden satın almaya devam ediyor ve DOGE'yi şimdi tasarruf hesabı olarak görüyor.

DOGE'de milyonlar kazanmak ve piyasa çökerken onları kaybetmek

Elon Musk'ın favori kripto parası Mayıs ayında 0,74 dolarlık tarihi bir zirveye ulaştıktan sonra, Glauber Contessoto'nun bu meme coin’deki kripto varlıkları 2 milyon doların üzerine çıktı.

Bununla birlikte, bundan sonra, DOGE fiyatı düşmeye başladı ve CoinMarketCap verilerine göre, basın zamanında 0.1869 dolardan işlem görüyor.

Daha önce, CNBC, Şubat ayında Contessoto'nun 250.000 doların üzerinde Dogecoin aldığını bildirdi. Madeni para, Mayıs ayının tüm zamanların en yüksek seviyesinden aşağı doğru ilerlemeye başladığında, tek bir günde 170.000 dolar kaybetti.

Günlük işini bıraktı ve sosyal medyadaki varlığına "Dogecoin milyoneri" olarak odaklanmaya başladı. Son zamanlarda  ürünlerini web sitesinde satarak ve diğer kripto projelerini tanıtmak için Doge'de ödeme alarak kazanmaya başladı.

"İyi bir pazarlıktan vazgeçemem"

Eski DOGE milyoneri şimdi düşüşler satın almaya devam ediyor ve Dogecoin'i tasarruf hesabı olarak görüyor.

Geçen hafta, 0,17 dolara mal olan DOGE'yi 5,300 dolara satın aldı. Salı günü, Dogecoin zulası, kısa bir süre önce 2 milyon doların üzerinde bir düşüşle 700.000 doların biraz üzerindeydi.

DOGE hisselerinin 10 milyon dolar olmasını beklemeyi planlıyor ve ardından yüzde 10'unu nakite çevirecek ve geri kalanını fiyat artışına bırakacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ