Eski bankacı DeFi'ye atıfta bulunarak "Bu filmi daha önce görmüştüm" dedi.

Eski Goldman Sachs Yöneticisinden DeFi Açıklaması

Revolution Populi, kurucu ekibin kripto ve geleneksel finansal işlemler için bir takas odası olarak kullanılabileceğine inandığı bir blok zinciri çözümünden birini yayınladı.

Protokol, EOS tarafından kullanılan ve 21 blok üreticisinin çalıştığı delege edilmiş kanıt kanıtı konsensüsünü yineliyor. 

Revolution Populi, "r" nin rastgele anlamına geldiği fikir birliğine rdPOS adını veriyor. 

Blok üreticilerinin sayısı 63'e çıkarıldı ve her tur için blok üreticisi olarak rastgele 21 düğüm seçildi. Ekip, bu kurulumun yeterli ademi merkeziyetçiliği korurken hıza izin verdiğine inanıyor.

"Buradan 7 BTC hoşgeldin bonusu ile kripto bahislerine göz atın"

Şirketin CEO'su Rob Rosenthal, bu son girişime başlamadan önce 19 yılını Goldman Sachs'ta geçirdi. Hebeli, DeFi sahnesinin 2008 mali krizinin bir tekrarı olduğuna inanıyor ve şöyle diyor:

"Bu filmi daha önce görmüştüm ve DeFi piyasalarını CDS'ye [kredi temerrüt takasları] olanlarla aynı şekilde görüyorum. Bu olacak. Tüm finansal sistemi alaşağı etmek bir kötü karşı tarafın işini gerektirdi. "

Rosenthal, çözümlerinin DeFi'yi "kesin unutulmaktan" kurtarabileceğine inanıyor. Çözümün geleneksel finansın çok dikkatini çektiğini ve kayıt tutmayı kolaylaştırıp ilgili maliyetleri azaltabileceğini söyledi. Rosenthal, ekibinin "merkezi olmayan bir takas odası" tasarladığını söyledi, bu esasen "herkesin kendi verilerini sahip olduğu ve kontrol ettiği" merkezi olmayan bir "ayrı izinli veritabanı" durumunda.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ