Eski Google Analytics savunucusu Adam Singer, kripto topluluğuna sahte umut yayma konusunda ateş püskürdü. Kripto alanını "kült benzeri" olarak nitelendirdi.

Eski Google Analytics Savunucusu Adam Singer, Kripto Topluluğunun Yanlış Umut Yaydığını Söyledi

Eski Google Analytics savunucusu Adam Singer, kripto topluluğuna sahte umut yayma konusunda ateş püskürdü. Kripto alanını "kült benzeri" olarak nitelendirdi.

Yazılım girişimi için mevcut CMO Think3 ve eski Google Analytics savunucusu, bir dizi tweet'te Adam Singer'ı, alanı kült benzeri olarak tanımlayan kripto topluluğuna ateşledi. Adam Singer, bitcoin'in yaratıcı bir ekonomik deneyden aşırı pozlanmış bir kült olmaya doğru gittiğini, dünyanın sonu için kök salmış zengin hızlı neo goldbuglar elde ettiğini tweetledi. Ayrıca, kripto topluluğundaki herkesin her zaman aynı grafiği izlediğini ve Jordan Belfort'un tek sahip oldukları her % 5'lik bir hamle yaptıklarında kızarmasını sağlayacak çevrimiçi zafer turları aldığını belirtti.

Bitcoin şu anda bir yükseliş aşamasından geçerek, endüstri ve bazı ana akım halk için yeni umut ve hype hüküm sürüyor. Hype ayrıca, 12 Mayıs'ta yapılması planlanan merakla beklenen yarılanma olayından kaynaklanıyor. Adam Singer, kripto alanının, hakim düşünceleri paylaşmak ve trol etmek için sağlam bir yer olduğu konusunda anlaştı.

Think3'ün baş pazarlama sorumlusu, yeni gelişen teknoloji ile katil uygulamalar yaratan endüstri üreticilerinin ve bu kişilerin traderların ve trollerin gölgesinde karşılaştığı mücadeleleri kabul etti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ