Eski makro riskten korunma fonu yöneticisi, bitcoin’in boğa koşusunun BTC fiyatını nasıl 1 milyon dolara çıkarabileceğini açıklıyor

Eski Makro Riskten Korunma Fonu Yöneticisinden Çarpıcı Bitcoin Açıklaması

Eski makro riskten korunma fonu yöneticisi, bitcoin’in boğa koşusunun BTC fiyatını nasıl 1 milyon dolara çıkarabileceğini açıklıyor

Eski makro riskten korunma fonu yöneticisi Raoul Pal, Bitcoin'in son yükseliş eğiliminin teknik analizinin fiyatı "potansiyel olarak" 1 milyon dolara nasıl alabileceğini açıkladı.

Eski makro riskten korunma fonu yöneticisi Raoul Pal, bir dizi tweet'te Bitcoin'in son fiyat hareketinin teknik analizinin ona mevcut boğa koşusunun Bitcoin fiyatını “potansiyel olarak” bir milyon dolara nasıl ulaştırabileceğini açıkladı. 2005 yılında makro-ekonomik ve yatırım stratejisi araştırma hizmeti Global Macro Investor'ı kurmadan önce Raoul, küresel varlık yönetimi firması GLG Partners için İngiltere'deki GLG Global Makro Fonu'nu yönetmiştir. Pal aynı zamanda Goldman Sachs'ta çalıştı ve burada Equities'deki Avrupa hedge fon satış işini yönetti.

Bitcoin fiyatı Perşembe günü 10.000 doların üzerine çıktı ve yazı yazılırken yaklaşık 9.900 dolara geriledi. Bitcoin fiyatı, fiyatın 4.000 doların altına ulaştığı Mart ortasından bu yana iki katından fazla arttı. Bitcoin fiyatının 10.000 doların üzerine çıkmasından sadece birkaç saat sonra Pal, tabloların ona mevcut boğa koşusunun önde gelen kripto para biriminin fiyatını 1 milyon dolara kadar “potansiyel olarak” alabileceğini söylediğini anlatmak için twitter aldı.

Ancak Raoul Pal daha sonra, dünyanın merkez bankaları tarafından yapılan aşırı miktardaki genişleme miktarının, aksine sadece dört gün içinde yarıya inmek üzere olan Bitcoin için olumlu olması gerektiğine olan inancını yineledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ