Eski Ripple üst düzey yöneticisi Dilip Rao, B2B ürün geliştirmesine yardımcı olmak için emekli olmak yerine RippleNet üzerinde çalışan FlashFX ödeme platformuna katıldı

Eski Ripple Yöneticisi, Ripple-Destekli FlashFX

Eski Ripple üst düzey yöneticisi Dilip Rao, B2B ürün geliştirmesine yardımcı olmak için emekli olmak yerine RippleNet üzerinde çalışan FlashFX ödeme platformuna katıldı

2014'ten beri blockchain devi için çalışan ve Aralık 2019'da istifa eden eski Ripple yöneticisi şimdi RippleNet'te çalışan bir ödeme platformu olan FlashFX'e katıldığını duyurdu.

LinkedIn sayfası, 2020'den beri 2013 yılında kurduğu Woomera Labs'da danışman olduğunu gösteriyor.

Bay Rao, Ripple destekli bir FlashFX ödeme şirketine danışman olarak katıldığını duyurduğundan beri o olmadan da meşgul görünüyor. FlashFX, B2B ürününü geliştirmeye ve oluşturmaya devam etmek için 5 milyon dolar toplamak için bir finansman turu başlattı.

Son birkaç gündür, şirket önümüzdeki sekiz hafta içinde yatırımcıları bulmayı bekleyen girişim sermayesi fonları, aile ofisleri vb. İle görüşmelerde bulundu.

Finansal İncelemenin tanıdığı kaynaklara göre yatırımcılar şirkette pay kazanacaklardı.

FlashFX, döviz ödemelerindeki oranları düşürmenin ve müşterileri için daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamanın bir yolunu bulmayı amaçlamaktadır. Şirket kendi DLT'sini kullanıyor ve aynı zamanda RippleNet üzerinde çalışıyor.

 Şimdiye kadar şirket yalnızca işletmeden tüketiciye çözümler sunuyor. Ancak, firma artık B2B fon transferlerine odaklanmayı planlıyor ve bu ürünü oluşturmak için sermaye toplamak istiyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ