Eski UFC oyuncusu Ben Askren, "Funky" lakaplı, bilinen bir bitcoin savunucusu, XRP'nin bir dolandırıcılık olduğunu düşündüğünü tweetledi.

Eski UFC Oyuncusu Ben Askren, XRP

Eski UFC oyuncusu Ben Askren, "Funky" lakaplı, bilinen bir bitcoin savunucusu, XRP'nin bir dolandırıcılık olduğunu düşündüğünü tweetledi. Ben Arksen, Amerikalı emekli profesyonel karma dövüş sanatçısı ve eski Olimpiyat güreşçisi.

Eski UFC oyuncusu ve eski ONE Welterweight Şampiyonu Ben Askren, bugün erken saatlerde Ripple’ın XRP'sinin bir dolandırıcılık olduğunu düşündüğünü tweetledi. Ben Askren, genel olarak dijital para birimlerinin vokal destekçisi oldu, ancak daha önce XRP hakkında hiç yorum yapmadı.

Ben Askren, Litecoin ve Bitcoin'i destekliyor.

Ben Askren, 2018'de Litecoin'i destekledi ve Charlie Lee’nin kripto projesi vizyonunu övdü. Ayrıca Litecoin markalı bir gömlek giydiği görüldü ve Litecoin Vakfı da bir UFC etkinliğine sponsor oldu. Emekli olduğundan beri Ben Askren, sektörle etkileşime giriyor ve kripto para birimleri hakkındaki görüşlerini dile getiriyor. Ripple, Ripple'ın kayıtlı olmayan menkul kıymetler sattığını iddia eden erken XRP yatırımcıları tarafından açılan bir toplu davayla karşı karşıya.

Böyle düşünen tek kişi Ben değil

 Bitcoin analisti eski bir Wall Street tüccarı olan Toney Vays, Ripple tokeninin kendisinin bir yeri olmadığını ve sadece Ripple şirketinin menkul kıymeti olduğunu söyledi. Bununla birlikte, Ripple, XRP'nin bir dolandırıcılık olmadığını ve Ripple kapatılsa bile devam edeceğini söyleyerek sağlam bir duruş sergiledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ