Ethereum Classic blockchain için temel geliştirme ve hızlandırıcı kuruluş olan Ethereum Classic Labs (ETC Labs), San Francisco'da bulunan ve blockchain ve dijital varlık girişimleri için teknik destek sağlayan bir hızlandırıcıdır.

ETC Labs Kadın Girişimcileri Fonluyor

Risk sermayesi fonlarının hala kadın kurucuları % 2 ayarına fonladığı ve bunun Covid-19 dünyasında düştüğü göz önüne alındığında, sosyal sorunları çözen etkili blok zinciri uygulamalarına odaklanan bir hızlandırıcının % 50 kadın desteğine sahip olması dikkat çekicidir.

Ethereum Classic blockchain için temel geliştirme ve hızlandırıcı kuruluş olan Ethereum Classic Labs (ETC Labs), San Francisco'da bulunan ve blockchain ve dijital varlık girişimleri için teknik destek sağlayan bir hızlandırıcıdır. ETC Çekirdek geliştirme ekibi, hızlandırıcı ve ilgili ortaklar aracılığıyla ETC Labs, iş stratejisi, girişim fonu geliştirme, ağ oluşturma ve yatırımcı tanıtımları için rehberlik ve destek sağlıyor.

Hızlandırıcı programı, en iyi geliştiricileri Ethereum Classic (ETC) topluluğuna getirmek, projelerini desteklemek, ETC için daha fazla kullanım örneği oluşturmak ve sonuçta zinciri daha fazla benimsemek için benzersiz bir konuma sahiptir. Ek olarak, ETC Labs aktif olarak üniversitelerle ortaklık yapar ve araştırmalar yürütür. NASDAQ Merkezi'nin bir parçası olan Lehigh Üniversitesi ile birlikte çalışıyorlar ve bilgisayar bilimleri bölümleriyle çeşitli programlara katılmak için diğer bazı üniversitelerle görüşüyorlar. Araştırma projeleri ölçeklenebilirlik çözümlerine veya merkezi olmayan depolama ve diğer zincirler arasında birlikte çalışabilirlik dahil durumsuz kanallara odaklanma eğilimindedir.

 Blockchain geliştirmenin teknik zorluklarını geliştirici araçları ve altyapısı ile hafifletmek, birlikte çalışabilirliği artırmak, kadın girişimcileri etkinleştirmek veya dünyayı herkes için daha iyi bir yer haline getirmek için marjinal grupları yükseltmek için teknolojiyi kullanmak olsun, ETC Labs vaadine inanan ortakları takip ediyor ve acil, küresel iş ve toplumsal zorlukları ele almak için blockchain’e katılımlarını sağlıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ